Latviešu mūzikas skatuve

Raidījumā “Latviešu mūzikas skatuve” ar Patrisha, piedalīsies gan Latvijas mūzikas zvaigznes, gan jaunie mākslinieki, kuri plašākai audiorijai vēl nav pazīstami. Tā būs gan pieredzes apmaiņa starp mūziķiem, gan sarunas par mūzikas industrijas aktualitātēm.

Raidījums būs dzirdams EHR, EHR Superhits un EHR Latviešu hiti ēterā līdz jūlija beigām katru ceturtdienu, piektdienu un sestdienu.

EHR plkst. 14:15, 15:15, 17:15
EHR Superhits plkst. 15:15, 16:15, 18:15
EHR Latviešu hiti plkst. 14:00

Raidījuma pilno versiju varēs klausīties EHR Latviešu hiti ēterā, EHR mājaslapā un EHR Radio aplikācijā sadaļā PODKĀSTI, kā arī EHR Spotify kanālā.

Raidījums “Latviešu mūzikas skatuve” top NEPLP sabiedriskā pasūtījuma ietvaros.

#03 LATVIEŠU MŪZIKAS SKATUVE

Šajā raidījumā saruna par rokmūziku un to, kā iekarot klausītāju uzmanību Latvijā un ārvalstīs ar grupas "Laime pilnīga" solistu Ervīnu Ramiņu un jaunās grupas "Tornhill" ģitāristu Arnoldu Bušu.

#02 LATVIEŠU MŪZIKAS SKATUVE

Šaja raidījumā Patrishas saruna ar grupas Astro'n'out solisti Māru Upmani - Holšteini un jauno dziedātāju Elizabeti Gaili. Mūziķes sarunājas par to, kā laiks pašizolācijā ietekmējis viņu radošo darbu, kā sociālajos medijos veidot saikni ar auditoriju un vai mūziķi arī ir influenceri.

#01 LATVIEŠU MŪZIKAS SKATUVE

Raidījumā klausies Patrishas sarunu ar vokālo treneri Anniju Oueijan, kas pastāstīs gan par to, kas īsti ir vokālais treneris, kā rūpēties par savu balsi un izspēlēs arī kādu spēli par latviešu dziedātājiem!

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white