Latviešu Hitu Top 10 sadarbībā ar Mitsubishi no Skandi Motors

Publicēšanas datums : 19.03.2021

Mūzikas raidījumu “Latviešu Hitu Top 10” sadarbībā ar Mitsubishi no Skandi Motors, vada brīnišķīgā dziedātāja KATŌ. Topa ietvaros tiek apskatītas nedēļas 10 populārākās latviešu dziesmas, kas skan “EHR Latviešu Hiti” mūzikas kanālā!  Raidījumā ciemojas arī Latvijā zināmi un iecienīti mūziķi, kuri ekskluzīvās intervijās dalās ar savām šī brīža sajūtām, emocijām, kā arī atklāj jaunākās latviešu mūzikas pasaules aizkulises! Noklausies jau tagad!

image 1

EHR atbalsta un no sirds novērtē Latvijas mūzikas talantus un viņu dziesmas! Tieši tāpēc EHR mājaslapā tika izveidots mūzikas kanāls - EHR Latviešu Hiti, kas nu jau ir kļuvis par klausītāju visiecinītāko mūzikas kanālu internetā! Arī Mitshubishi no Skandi Motors, kas piedāvā modernos un jaudīgos auto - Mitsubishi ASX, Mitsubishi Eclipse CROSS, Mitsubishi OUTLANDER un Mitsubishi L200 - novērtē Latvijas mūziķu skaņdarbus! Kāpēc gan neklausīties “Latviešu Hitu Top 10” raidījumu, dodoties brīvdienu izbraucienā ar stilīgām, ērtām un funkcionālām mašīnām? Uzzini karstākās latviešu dziesmas ar Mitsubishi no Skandi Motors jebkurā vietā un laikā!

image 2
 

SKANDI MOTORS ir viens no vadošajiem un pieredzes bagātākajiem jaunu un mazlietotu auto tirgotājiem un servisa pakalpojumu sniedzējiem Latvijā. SKANDI MOTORS vairo prieku cilvēkos, kuri ir izvēlējušies braukt ar auto. Tas ir prieks par jauna auto iegādi, par profesionāliem ieteikumiem un auto remonta kvalitāti. Prieks būt piederīgam SKANDI MOTORS kopienai!  Mums, EHR komandai, ir dubultliels prieks sadarboties ar SKANDI MOTORS- laba mūzika vieno!

image 3
 

Iesaisties TOPa veidošanā arī Tu! BALSO par savām mīļākajām latviešu dziemām EHR aplikācija vai portālā sadaļā TOPI katru dienu un KLAUSIES Latviešu Hitu Top 10 piektdienās pulkst. 16:00!

image 4

EHR Latviešu Hiti kanālā skan tikai pašas labākās pašmāju dziesmas, sākot no 2000. gada.

Foto: Eva Kostareva

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white