LATVIEŠU HITI SIMPĀTIJAS BALVU BRĪVRUNU BATLĀ SAŅĒMA KUKA

Publicēšanas datums : 01.07.2022

Vakar, 30.06.2022, norisinājies lielākais hip-hop notikums Latvijā – Ghetto Games brīvrunu batls “Štuka par bazaru”! “Štuka par bazaru“ ļauj savā starpā sacensties gan jaunajiem, gan jau pieredzes bagātiem brīvrunas māksliniekiem lielas auditorijas un žūrijas priekšā. Asi vārdi mijas ar humoru, ģeniāli teikumi – ar neveiksmīgiem vārdu salikumiem, labas idejas ar vēl labāku izpildījumu.

Šī gada žūrijā būs viens no atpazīstamākajiem “ Štuka par bazaru” dalībniekiem Idus Abra, kurš pie štukas un respekta Grīziņā ir ticis vairākkārt. Viņam pievienosies populārais hip-hop mākslinieks, kurš arī vairākkārt ir uzvarējis brīvrunu batlā - Edavārdi! Un viņiem pievienosies viens no pašmāju hip-hop mūzikas žanra celmlaužiem – reperis Kurts no leģendārās apvienības ”S'T'A. 

Šogad labākais starp 8 brīvrunas meistariem izrādījās Mr. Zirnis! Bet speciālā LATVIEŠU HITI SIMPĀTIJAS BALVA aizgāja vienīgajai lēdijai KUKAI, kura spēja aizcīnīties līdz pat pusfinālam šajā “vilku barā”. Kuka ieguva iespēju atnākt uz interviju “Latviešu Hitu Top 20 ar Kato” raidījuma ietvaros, kā arī pirmatskaņot savu skaņdarbu FM radiostacijas Latviešu Hiti ēterā.

Atgādināsim,  ka Šobrīd radio Latviešu Hiti ir dzirdami Rīgā (101.0 FM), Valmierā (103.4 FM), Cēsīs (104.7 FM), Smiltenē (103.1 FM), Limbažos (103.0 FM), Liepājā (93.5 FM) un Jēkabpilī (93.4 FM), kā arī  EHR.fm lapā un Latvijā populārākajā radio aplikācijā, kā arī citos radio servisos digitālajā vidē no jebkuras vietas pasaulē, tādējādi uzturot saikni ar latviešu diasporu.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white