Lana Del Reja jaunajā dziesmā domā par Coachella un Vudstoku

Publicēšanas datums : 15.05.2017

Lana Del Reja (Lana Del Rey) iedvesmojusies no šī gada Coachella mūzikas un mākslas festivāla un sarakstījusi jaunu dziesmu. 

Noslēdzoties šī gada Coachella festivālam, dziedātāja Lana Del Reja mājupceļā apstājās ceļa malā, lai dalītos ar saviem faniem savās pārdomās, sajūtās, kas iedvesmojusi viņu jaunam skaņdarbam. Toreiz māksliniece arī publicēja Instagram profilā nelielu ieskatu šajā dziesmā, piebildē atklājot, ka pieredzējusi sarežģītas jūtas, aizvadot nedēļas nogali dejojot, kamēr spriedze starp Ziemeļkoreju un Ameriku pieaug. 

 

Tagad mūziķe ir papildinājusi šo nelielu ieskatu ar lielisku produkciju un publicējusi to straumēšanas servisos. 

Lanas jaunās dziesmas nosaukums ir “Coachella – Woodstock In My Mind” – serenāde diviem leģendāriem mūzikas un mākslas festivāliem. Tajā viņa sajūsminās par savu draugu vērošanu uz lielās skatuves, atbalstoties uz mīļotā cilvēka pleca, brīnoties, kā gan kritiķi reizēm var būt tik ļauni. 

new song: Coachella- Woodstock in My Mind https://m.youtube.com/watch?v=cjDfD_RtYiA

A post shared by Lana Del Rey (@lanadelrey) on

 

“Tā bija Vudstoka īstajā laikā / spriedzes pieauga pār mūsu valsts robežām,” (It was Woodstock in real time / Tensions were rising over country lines) dzied Lana. 

Singls “Coachella – Woodstock In My Mind” pievienojas dziesmām “Love” un “Lust For Life”, sniedzot plašāku ieskatu Lanas jaunajā albumā. Pagaidām zināms vien tas, ka albuma nosaukums būs “Lust For Life”, taču, kad tieši to dzirdēsim, mūziķe nav atklājusi. 

Mākslinieki: Lana Del Rey

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white