LAIMĒ SONY TROKSNI SLĀPĒJOŠAS BEZVADU AUSTIŅAS!

Publicēšanas datums : 29.09.2020

Vai esi gatavs jaunam izaicinājumam? Tad mums ir lieliskas ziņas! Jau no 5. oktobra Tev būs lieliska iespēja laimēt vienas no trim (!) stilīgajām, ērtajām, troksni slāpējošām bezvadu austiņām SONY WH-1000XM4, ko dāvina SONY – mūsdienīga tehnika tiem, kuri strādā vai atpūšas.

image 1

No 5. līdz 18.oktobrim, katru dienu no 11 rītā līdz 8 vakarā, radio stacijās EHR, EHR Superhits un EHR Russkie Hiti skanēs signāli. Tiklīdz dzirdēsi signālu, ienāc EHR aplikācijā un bez maksas reģistrējies SONY bezvadu austiņu izlozei! 

Reģistrēšanās izlozei notiks EHR aplikācijas jaunajā versijā, ko atjauno vai lejupielādē no App Store, Google Play vai HUAWEI AppGallery!

image 2

Mēs jau zinam - Tu esi liels EHR mūzikas cienītājs! Ja Tu strādā atvērtā tipa ofisā, SONY bezvadu austiņas ir tas kas vajadzīgas - tās ir aprīkotas ar modernu, augstas izšķirtspējas audio tehnoloģiju un trokšņu slāpēšanu. SONY – jebkurai dzīves situācijai!

NEPALAID GARĀM KONKURSU! Piedalies un iespējams tieši Tu kļūsi par vienu no trīs laimīgajiem SONY bezvadu austiņu ieguvējiem!

Atjauno vai lejupielādē EHR aplikāciju jau tulīt!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white