Laimē ekskluzīvo “EHR merch”!

Publicēšanas datums : 26.03.2021

EHR pasaule griežas ap mūziku un tās baudītājiem jeb mūsu lieliskajiem klausītājiem! Sajūtot katra klausītāja mīlestību ne tikai pret mūziku, bet arī izpildītājiem un viņu darbiem, nolēmām izstrādāt ekskluzīvo “EHR merch”, ko vēlamies piedāvāt arī Tev – personalizētas EHR Nike Air Force botas, džemperi ar karstāko dziesmu frāzēm (kurām jau drīzumā būs papildinājums), sejas maskām un pat balansa dēļiem, uz kuriem ir redzama EHR aplikācijas sākumlapa ar dažādajiem strīmiem un tā brīža populārākajām dziesmām!

image 1

image 2

image 3

Esi ieinteresēts? Mums Tev ir labas ziņas! Šobrīd norisinās konkursi, kuros ir iespējams iegūt savā īpašumā kādu no “EHR merch” piedāvājumiem!

Facebook lapā - European Hit Radio – LATVIA norisinās konkurss ar iespēju laimēt balansa dēli no...Tu uzminēji - Balansadelis.lv

image 4

Sen jau esi gribējis Nike Air Force? Lieliski, jo mūsu draugi City Sport Latvia ir sagādājuši mums vairākus botu pārus, kurus ir apgleznojusi talantīgā BluzArt ar iespaidīgu zīmējumu. Tieši Tu vari būt laimīgais, kurš tiek pie ekskluzīvajām EHR botām. Viss, kas tev ir jāizdara- piedalies mūsu Instagram konkursā @europeanhitradio.

Esam jaudīgi uzsākuši konkursu sēriju un mēs apsolām, ka pavisam drīz būs vē lielākas, iespaidīgākas balvas, kuras tiks izspēlētas ne vienu reizi vien! Seko mūsu profiliem sociālajos tīklos un nepalaid garām iespēju tikt pie ekskluzīvajiem “EHR merch” apģērbiem un apaviem.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white