Lai paspētu uz koncertu, Rita Ora brauc ar vilcienu

Publicēšanas datums : 31.07.2018

Lai nepieviltu fanus, zvaigznes ir gatavas uz visu, pat braukt ar vilcienu.

Pēc tam, kad atcelts ieplānotais lidojums, britu dziedātāja Rita Ora sestdien, 28.jūlijā, lai paspētu uz savu koncertu Dundejā, Skotijā, bijusi spiesta izmantot vilcienu.

image 2
Rita Ora


Pēc nelabvēlīgu laika apstākļu izraisītā haosa Londonas Stenstedas lidostā, popzvaigzne bijusi gandrīz spiesta atcelt savu Slessor Gardens paredzēto koncertu. Kad atcelti visi lidojumi no šīs lidostas, Rita bijusi viena no tūkstošiem pasažieru, kuri palikuši bez iespējas tikt iecerētajā galamērķī, taču iemanījusies tomēr turēt savu vārdu un ierasties koncertā, metoties sešas stundas ilgā braucienā ar vilcienu.

image 1
Rita Ora


Mierinot fanus, ka viņa tomēr paspēs uz koncertu, dziesmas „R.I.P.” izpildītāja savā Tvitera kontā rakstījusi: „Šovam ir jāturpinās! Skotija, es jau tuvojos! Laika apstākļi ir sū…gi, lidojums tika atcelts, taču tas mani neatturēs no nokļūšanas turp!”


27 gadus vecā māksliniece piebildusi, ka garajā braucienā ar vilcienu sevi izklaidējusi, skatoties britu realitātes šova „Love Island” jaunākās epizodes.

Par spīti ceļošanas grūtībām zvaigzne tomēr beidzot kāpusi uz skatuves un tūkstošiem fanu izpildījusi pilnu koncertprogrammu.

image 3
Rita Ora


Lai arī līdz ar Ritu notikuma vietā ieradies arī lietus, izmirkušie koncerta apmeklētāji sociālajos medijos slavējuši mūziķi par viņas un viņas iesildītāju Mnek un Sigma uzstāšanos.

„Cik brīnišķīgs Slessor Gardens Dundejā pavadīts vakars, skatoties un klausoties, un dejojot pie lieliskas @RitaOra @mnek un @sigma mūzikas,” rakstījusi kāda fane, kamēr citi izteikuši līdzīgas piezīmes un piebilduši, ka Rita sniegusi „patiesi brīnišķīgu” koncertu.


Pagājušajā nedēļas nogalē Lielbritānija piedzīvojusi pamatīgas pērkona lietusgāzes, kas pielikušas punktu vairāk nekā mēnesi ilgušajam rekordus pārspējušajam karstuma vilnim. Šīs lietusgāzes radījušas haosu vairākos mūzikas pasākumus, piemēram, Skotijā notiekošie Mela festivāls un ButeFest atcelti pavisam.

Arī pēdējā diena Camp Bestival Dorsetā, Anglijā kritusi par upuri nejaukajam laikam, jo atceltas visas svētdien, 29.jūlijā paredzētās uzstāšanās, atstājot bez iespējas uzstāties arī festivāla galvenajām zvaigznēm Simple Minds.

image 4Labā ziņa ir tāda, ka mums ir visas cerības Ritu Oru šo sestdien, 4.augustā ieraudzīt Siguldā, kur viņa sniegs koncertu Siguldas pilsdrupu estrādē. Sliktā ziņa ir tā, ka arī pie mums pašreizējais karstuma vilnis var noslēgties ar pagalam nejauku laiku.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white