Lady Gaga paziņojusi par sesto studijas albumu

Publicēšanas datums : 03.03.2020

Tverot popularitātes vilni no jaunā singla “Stupid Love” izdošanas, amerikāņu dziedātāja Lady Gaga paziņojusi par sava sestā studijas albuma izdošanu. Jaunā plate ar nosaukumu “Chromatica” kļūs pieejama visiem klausītājiem 10. aprīlī.
Izpildītāja publiskoja ierakstu savā “Instagram” profilā, pievienojot spilgti rozā krāsas attēlu ar nelielu uzrakstu “LG6”, kas, kā atzina pati mūziķe, nebūs albuma vāks.

Pagājušajā nedēļā māksliniece Zeina Lova (Zane Lowe) šovā pastāstīja nedaudz par savu albuma ideju, atklājot, ka albuma nosaukums savā veidā ataino viņas vēlmi aizbēgt no realitātes. “Es domāju, ka es iemācījos to, ka es spēju redzēt pasauli tādu, kādu es to gribu, un tas nenozīmē, ka es dzēšu ārā visu slikto, tas nozīmē tikai to, ka es spēju pārveidot savu dzīves pieredzi.”

Sestais albums sekos 2016. gada platei “Joanne”, kas guva pietiekami labas kritiķu atsauksmes un spēja ieņemt vairāku valstu albumu topu pirmās pozīcijās. “Billboard 200” plate stabili ierindojās pirmajā vietā, turpretī Lielbritānijas sarakstā tai izdevās apstāties uz trešās vietas.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2Mākslinieki: Lady Gaga

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white