Lady Gaga atklāj ilgi slēptu slimību

Publicēšanas datums : 13.09.2017

Lady Gaga atklājusi patiesību par sāpīgu slimību, ar kuru cīnās jau gadiem ilgi.

Savā jaunajā dokumentālajā filmā „Gaga: Five Foot Two”, kas tiks demonstrēta televīzijas kanālā „Netflix”, 31 gadu vecā dziedātāja un dziesmu autore devusi faniem iespēju būt lieciniekiem hroniskajām sāpēm, ar kurām viņa mokās jau ļoti ilgi.

image 5Un otrdien, 12.septembrī publicētajā Tvitera paziņojumā dziesmas „Million Reasons” izpildītāja apstiprinājusi, ka cieš no fibromialģijas. Tiem, kuri paši ir saskārušies ar šo slimību, par Lady Gaga veselības stāvokli jau sen bija bijušas aizdomas.

„Mūsu dokumentālajā filmā #chronicillness #chronicpain es cīnos ar #Fibromialģiju,” viņa ierakstījusi Tviterā. „Es vēlos cilvēkiem darīt zināmu par šo slimību & apvienot tos cilvēkus, kuriem tā ir.”Fibromialģija ir slimība, kas izsauc plašas muskuļu sāpes un jutīgumu. To sauc arī par hronisku sāpju sindromu. Citu slimības simptomu vidū ir arī nespēks un miega, atmiņas un garastāvokļa traucējumi.

Lai gan šī ir pirmā reize, kad mūziķe ir atklājusi savas slimības nosaukumu, dziesmas „Born This Way” izpildītāja par savām fiziskajām sāpēm ir runājusi arī iepriekš.Šā gada augustā Gaga, kuras īstais vārds ir Stefānija Germanota (Stefani Germanotta), sociālajos medijos dalījās ar fotogrāfiju, kurā viņas plecu apkopa ārste.

image 4
Lady Gaga


Publicētajam attēlam Gaga bija pievienojusi uzrakstu: „Man ir kaitinoša diena, jo nomoka hroniskas sāpes, bet jūtos tik svētīta, ka man ir tik stipras un inteliģentas ārstes.”

Dienu vēlāk viņa pateicās faniem par publikācijai sekojošajām empātiskajām atbildēm. Viņa pat pievienoja „personisko ārstniecības līdzekļu” sarakstu, kas mūziķei ir palīdzējušas tikt galā ar sāpēm.

image 3
Lady Gaga


2013.gadā Lady Gaga bija spiesta atcelts vairākus tūres koncertus, jo piedzīvoja lauztās gūžas operāciju. Lai arī viņa jau iepriekš bija runājusi par šo ievainojumu, jaunā dokumentālā filma atklāj viņas piedzīvoto sāpju patiesos apmērus.

Visā filmas garumā dziesmas „Bad Romance” izpildītāja saņem dažāda veida ārstēšanu, kas palīdzētu atvieglot viņas muskuļu spazmas, kas liek sāpēs sarauties visai viņas ķermeņa labajai pusei.

image 2
Lady Gaga


Bieži vien Gaga sāpju dēļ ir bijusi spiesta pārtraukt darbu, un zvaigzni pavadošās personas bieži ir redzētas, masējam viņas muskuļus vai apliekot dziedātāju ar ledu.

„Vai es izskatos nožēlojama?” viņa jautājusi vienā ainā, aizklājot seju ar rokām, lai noslēptu asaras. „Man ir tik ļoti kauns.”

image 1
Lady Gaga


Citas detaļas par Lady Gaga gaidāmo dokumentālo filmu vari uzzināt šeit un šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white