Labākie mirkļi no Čestera Beningtona piemiņas koncerta

Publicēšanas datums : 30.10.2017

Linkin Park un draugi ar īpašu koncertu ir nosvinējuši Čestera Beningtona (Chester Bennington) dzīvi un piemiņu. 

27. oktobrī Losandželosā grupas Linkin Park dalībnieki sniedza savu pirmo koncertu kopš solista Čestera Beningtona nāves. Ar nosaukumu “Linkin Park un draugi svin dzīvi par godu Česteram Beningtonam” (Linkin Park & Friends Celebrate Life in Honor of Chester Bennington) pasākumā piedalījās arī lērums citu slavenu mūziķu: Blink-182, No Doubt, Alanisa Morisete (Alanis Morissette), Gevins Rosdeils (Gavin Rossdale), Stīvs Aoki (Steve Aoki), Bībī Reksa (Bebe Rexha) un daudzi citi. 

image 1

 

Koncerts bija priecīgs veids, kā atcerēties vienu no mūzikas industrijas top vokālajiem talantiem, kā arī vairot zināšanas par depresiju un pašnāvības novēršanu caur labdarības fondu “One More Light Fund”. Emocionālā trīs stundu garā koncerta laikā tika piedzīvoti vairāki patiesi skaisti mirkļi, taču mēs esam apkopojuši piecus labākos, lai sniegtu ieskatu, cik fantastisks un reizē sirdi plosošs bija koncerts. 

 

Maiks Šinoda (Mike Shinoda) “meklēja atbildi” 

Kad koncerts jau bija pusē, Linkin Park dalībnieks Maiks Šinoda viens pats apsēdās pie klavierēm un atminējās, kā viņš un grupas biedri esot bijusi foto sesijā, kad viņus sasniedza ziņas par Beningtona nāvi. “Es kaut ko sarakstīju astoņas dienas vēlām un es vēlot tajā dalīties ar jums,” publikai paziņoja Šinoda, piebilstot, ka dziesma vēl nav pabeigta. 

image 2
Mike Shinoda

Skaistā un sirdi plosošā klavieru balāde nosaukta “Looking For An Answer”. Trīsarpus minūšu laikā tajā skaidri dzirdamas Šinodas sirdssāpēs, viņam dziedot: “Šonakt valda tukšums, kāds te iepriekš nebija / Un es cenšos aizsniegt gaismu / Es vairs nespēju to atrast” (There’s an emptiness tonight that wasn’t there before / And I keep reaching for the light / I can’t find it anymore).

Aizkustinošo Šinodas priekšnesumu skaties šeit

 

Alanisa Morisete izpildīja “Rest” 

Iepazīstinot publiku ar grupas No Doubt dalībniekiem Toniju Kanalu (Tony Kanal), Adrianu Jangu (Andrian Young) un Tomu Dumontu (Tom Dumont), viņiem uz skatuves sekoja daiļa blondīne, taču tā nebija Gvena Stefani (Gwen Stefani). Tā bija Alanisa Morisete. 

Četrotne izpildīja Linkin Park dziesmu “Castle of Glass”, bet pēc tam Morisete izpildīja jaunu dziesmu, kuru Šinoda bija palūdzis viņai nospēlēt, dzirdot to kā vienu no vēl neizdotajiem demo ierakstiem. 

image 3
Mike Shinoda & Alanis Morissette

 

“Es vēlos piedāvāt empātiju visiem cilvēkiem publikas redzeslokā un visiem cilvēkiem, kuri sēro,” skaidroja Morisete. “Dziesmas nosaukums ir “Rest” un tā, protams, ir veltīta Česteram.” 

 

Talindas Beningtonas (Talinda Bennington) vēstījums 

Kopš Beningtona nāves jūlijā, viņa sieva, ar kuru mūziķis nodzīvoja laulībā teju 12 gadus, ir demonstrējusi apbrīnojamu izturību. Viņa publiski runājusi par depresiju un pašnāvību kavēšanas nepieciešamību. Tāpat viņa dalījusies ar mīlestības pilniem ģimenes foto un video kadriem, lai pārliecinātu Linkin Park fanus, ka Beningtons mīlēja un bija mīlēts. 

image 4
Talinda Bennington

 

Skaidrā un raitā balsī, kas aizkrita vien pāris reižu, Talinda kāpa uz skatuves fanu un tuvinieku priekšā, lai sniegtu cerību pilnu vēstījumu: “Česters un es vienmēr mīlējām savest cilvēkus kopā un viņš bija piepildīts ar prieku, kad mūsu māja bija pilna ar ģimeni, draugiem, bērniem, suņiem, kaķiem, putniem, bruņurupučiem. Jo vairāk, jo labāk. Un Viņš būtu mīlējis visu šo šonakt… Viņš bija neiedomājami lepns ar darbu, ko viņš paveica labdarības organizācijai “Music For Relief”. Viņš zināja, ka tā glābj dzīvības, un dzīvību glābšana ir tieši tas, ko mēs plānojam turpināt darīt Čestera piemiņā. Ir pienācis laiks, kad mēs apzināmies, ka garīgā veselība ir tikpat svarīga kā mūsu fiziskā veselība. Tā ir mana misija, padarīt pieeju garīgās veselības ārstēšanai vieglāku.”

 

Linkin Park nākotne 

Zvaigznēm piepildītās koncertprogrammas laikā, Šinodam tika lūgts arī atklāt, kas tad sagaida grupu nākotnē. “Mēs nezinām, kurp mēs dodamies,” atklāja mūziķis. Lai gan tas šobrīd neizklausās visai cerīgi, viņš lūdza Linkin Park faniem turpināt sekot līdzi jaunumiem grupas sociālajos tīklos un mirkļa birkai #MakeChesterProud (Padarīsim Česteru lepnu). 

Lai arī kāds būtu grupas nākamais muzikālais solis, dažādo mūziķu klātesamība parādīja, ka Linkin Park mūziku var adaptēt jebkurai gaumei un jebkuram izpildītājam. Beningtons sadziedājās ar jauno talantu Kiiara dziesmā “Heavy”, kas kļuva par grupas jaunākā albuma “One More Light” vadošo singlu, taču piemiņas koncerta laikā uz skatuves kāpa vēl viena uzlecošā zvaigzne – Džūlija Maiklsa (Julia Michaels). Dziesma acumirklī uzņēma modernajam popam atbilstošu stilu, vēl vairāk paplašinot grupas iespējas uzrunāt sievietes un jaunākas auditorijas. 

 

Svaigu odziņu Linkin Park hitam “Crawling” piešķīra arī Zedd, kuram vokālo atbalstu sniegt bija ieradies Olivers Saikss (Oliver Sykes) no Bring Me The Horizon. Vēl viens publikas favorīts bija Waiting for the End“, kuru izpildīja Stīvens Makkellars (Steven McKellar) no Civil Twilight un Sidnija Sierota (Sydney Sierota) no Echosmith. Ievērības cienīga bija arī Machine Gun Kelly izpildītā “Papercut” no Linkin Park debijas albuma “Hybrid Theory”. 

 

Pūlis izpilda “Numb”

Lai gan koncertā uzstājās un starp skatītājiem atradās vairāki profesionāli dziedātāji, visspēcīgāko priekšnesumu sniedza tieši publika – grupas fani, draugi un ģimenes locekļi. 17’500 balsis “Hollywood Bowl” arēnā vienojās vienā no Linkin Park visu laiku slavenākajām dziesmām – “Numb”. 

Mūzikai ir dziednieciskas īpašības un tieši šis mirklis pierādīja, ka nav labāku zāļu par trīs stundu garu rokenrola sadziedāšanos. 

 

Lūk, pilnā koncerta programma: 

“Robot Boy” ievads
“Iridescent”/Messenger Mash Up” (Jon Green, co-writer “Nobody Can Save Me” and “Battle Symphony”)
“Roads Untraveled” (Jon Green)
“Numb”
“Shadow of the Day into With Or Without You” (Ryan Key of Yellowcard)
“Leave Out All the Rest” (Gavin Rossdale of (Bush)
“Somewhere I Belong” (Taka Moriuchi of One Ok Rock)
“Castle of Glass” (Tony Dumont, Adrian Young, and Tony Kanal with Alanis Morrisette)
“Rest” (Alanis Morrisette)
“Nobody Can Save Me” (Steven McKellar of Civil Twilight, and Jon Green)
“Battle Symphony” (Jon Green)
“Sharp Edges” (Ilsey Juber, co-wrote “Talking to Myself” and “Sharp Edges”)
“Talking to Myself” (Ilsey Juber)
“Heavy (Kiiara & Julia Michaels)
“One More Light”
“Looking For An Answer” (Mike Shinoda)
“Waiting For The End” (Sydney Sierota of Echosmith)
“Crawling” (Oli Sykes of Bring Me The Horizon) and Zedd)
“Papercut” (Machine Gun Kelly)
“One Step Closer (Jonathan Davis of Korn), Ryan Shuck and Amir Derakh of Julien K)
“A Place For My Head” (Jeremy McKinnon of A Day To Remember)
“Rebellion” (Daron Malakian and Shavo Odadjian of System of a Down)
“The Catalyst” (Deryck Whibley of Sum 41)
“Miss you” (Blink-182)
“What I’ve Done” (Blink-182 with Mike Shinoda and Joe Hahn)
“In The End”
“New Divide”
“A Light That Never Comes” (Steve Aoki, Frank Zummo of Sum 41)
“Burn It Down” (M. Shadows of Avenged Sevenfold)
“Faint” (M. Shadows)
“Bleed It Out” (visi)

 

Visu koncertu skaties klipā zemāk! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white