Labākās 2019. gada dziesmas pēc “PopCrush” versijas

Publicēšanas datums : 05.12.2019

Kaut gan faktiski gads pagaidām vēl nav noslēdzies un Vecgada vakara cepetis galdā nav likts, medijs “PopCrush” ir apkopojis savu labāko dziesmu sarakstu 2019. gadā.

1.Blackpink” - Kill This Love
Pēc gadu ilgas pauzes Dienvidkorejiešu grupa “Blackpink” atgriezās uz mūzikas skatuves ar savu singlu “Kill This Love”. Skaņdarbs ir visangliskākais no grupas izdotajiem ierakstiem.

2. Sara Berelisa (Sara Bareilles) - Saint Honesty
Amerikāņu dziedātājas ieraksts “Saint Honesty” pievelk ar savu vienkāršumu. Mīlas balāde, kas ir mūziķes sestā studijas albuma skaņdarbs, ir piepildīta ar dažādām burvīgām un zināmām laikapstākļu metaforām.

3. Eds Šīrans (Ed Sheeran), Džastins Bībers - I Don’t Care
Meklējot šīs vasaras skaņdarbu, kura pavadījumā var droši šūpot galvu skanīgā un jautrā ritma pavadījumā, tad acu skatienam noteikti jāaizķeras pie Šīrana un Bībera sadarbības.

4.    Billija Ailiša (Billie Eilish) - Bad Guy
Veiksmīgās 17 gadu vecās izpildītājas pasaulslaveno ierakstu “Bad Guy” vienkārši nav iespējams ieikt šajā sarakstā. Dziesma dabūja “MTV Europe Music Awards” labākā skaņdarba titulu, tāpēc, ja to kaut kādā veidā vēl neesat dzirdējuši, tam obligāti ir jāvelta Jūsu uzmanība.

5.    Holzija (Halsey) - Nightmare
Politisko motīvu piepildītajā skaņdarbā “Nightmare”, Holzija pauž feminisma uzskatus.

6.    “Lizzo” - Tempo
Skaņdarbs “Tempo” ir tieši tas, ko fani gaidījuši no Detroitā dzimušās reperes.

7.    Luiss Kapaldi (Lewis Capaldi) - Someone You Loved
Ja kāds neticēja, ka skotu dziedātājs nespēs atkārtot sava skaņdarba “Bruises” veiksmīgo stāstu, tad tagad droši vien šīs ienākošās domas absurds ir pavisam pašsaprotams. Ja pēdējā laikā jums nav bijušu attiecību, tad Kapaldi mīlas balāde atstās jūs ar salauztu sirdi.

8.    Pink - Walk Me Home
Dziedātājai Pink ir talants just lielu daudzumu emociju ļoti īsā laikā. “Walk Me Home” parāda dziedātājas teatrālo un spēcīgo dziedātājas vokāla pusi.

9.    “TXT” - Crown
Korejiešu grupai “TXT” šis ir debijas singls, taču tas uzreiz kļuvis ievērojams ar 93 miljoniem skatījumu “Youtube” vietnē.

10.    Marena Morisa (Maren Morris) - Girl
Amerikāņu dziedātāja Marena Morisa dalās ar sieviešu dzīves problēmām, paralēli motivējot savus klausītājus savā singlā “Girl.

Ar pilnu sarakstu var iepazīties šeit.

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white