Kygo un Tīna Tērnere izdevuši kopīgu skaņdarbu

Publicēšanas datums : 20.07.2020

Globālā superzvaigzne, producents un DJ, Kyrre Gørvell-Dahll – a.k.a. Kygo, apvienojas ar izcilo un leģendāro superzvaigzni Tina Turner un izdod jaunu versiju dziesmai “What’s Love Got To Do With It”. Šī dziesma ir Tinas Tērneres superhīts, kas ir iekļauta “Grammy Slavas zālē” un “Rolling Stone Magazine” “500 Visu laiku labāko dziesmu” sarakstā. 

“What’s Love Got To Do With It” iznāk kopā ar jaunu mūzikas video, ko režisējusi Sarah Bahbah un kurā piedalās Laura Harrier (Hollywood, Blackkklansman) un Charles Michael Davis (The Originals, The Vampire Diaries). 

image 1

Kygo stāsta, “Esmu patiesi savilņots, ka man ir šāda iespēja - sadarbojoties ar Tina Turner – ikon,a kuru klausos kopš bērnības”. “What’s Love Got To Do With It” ir viena no manām visu laiku mīļākajām dziesmām, tāpēc ļotinovērtēju iespēju to atdzīvināt jaunā skanējumā. Šis ir ļoti īpašs mirklis manā karjerā. Man patīk strādāt ar vokāliem, kuri nenoveco un kaut gan ir sarežģīti saglabāt oriģinālās versijas elementus un vienlaicīgi pievienot tai savu pieskārienu, es esmu ļoti priecīgs par to kā viss izvertās!

Šī ir bijusi īpaši veiksmīga vasara priekš Kygo, kurš nupat maijā izdeva trešo pilna garuma albumu Golden Hour, kas satur hit singlu “Lose Somebody” ar OneRepublic, kā arī “Higher Love” kopā ar Whitney Houston. “Higher Love” ir ieguvis jau 651 miljonu audio un video straumējumu, kā arī  iekarojusi radio topus. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

 

Mākslinieki: Kygo

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white