Kygo par uzstāšanos ar Arianu Grandi un vēlmi sadarboties ar Edu Šīranu

Publicēšanas datums : 23.05.2018

Kygo ir sadarbojies ar dažiem no lielākajiem māksliniekiem pasaulē, taču viņš atklāj, ka ļoti vēlas strādāt pie kopīga projekta ar Edu Šīranu (Ed Sheeran). 

2017. gadā Kygo palīdzēja U2 “uzķūnēt” viņu singlu “You’re The Best Thing About Me”. Tam sekoja sadarbošanās ar OneRepublic pie dziesmas “Stranger Things”. Salīdzinoši nesen dīdžejs laida klajā mūzikas video Miguel asistētajai balādei “Remind Me To Forget”. Kā arī viņš dalīja skatuvi ar Arianu Grandi (Arana Grande), lai viņa varētu pirmo reizi dzīvajā izpildīt savu jaunāko hitu “No Tears Left To Cry”. 

image 1
Kygo & Ariana Grande
 

“Mans menedžeris jau kādu laiku uzturēja kontaktus ar viņas menedžeri,” skaidro Kygo, atceroties šo spilgto mirkli. “Mēs vēlējāmies iesākt kaut ko kopīgu, un tas bija vienkārši perfekts brīdis, jo viņa nupat bija laidusi klajā to dziesmu nakti pirms manas uzstāšanās.” Grande acīmredzot bija sajūsmā par ideju kāpt uz Coachella skatuves, lai nodziedātu Mārvina Geja (Marvin Gaye) remiksu “Sexual Healing”, kam sekoja arī “No Tears Left To Cry” debija. 

Tomēr Grande nav vienīgā, kuru Kygo tur savā redzeslokā. 

“Eds Šīrans vienmēr ir bijis mana saraksta pašā augšā, tāpēc es ceru, ka varbūt vienu dienu tas beidzot notiks,” stāsta dīdžejs. “Viņš ir cilvēks, ko ir ļoti grūti dabūt rokā. Viņš katru nedēļu maina savus e-pastus. Ar viņu ir diezgan grūti sakontaktēties, taču es ar viņu runāju pirms pāris nedēļām, drīzāk, pāris mēnešiem, par sadarbošanos. Ir tikai grūti atrast laiku, kad mēs abi varētu satikties. Viņš ir aizņemts cilvēks.” 

image 2
Ed Sheeran
 

Mēs turēsim par tevi īkšķus, Kygo

Augustā Kygo uzstāsies WEEKEND FESTIVAL BALTIC Pērnavā! Biļetes pērc: www.weekendbaltic.com!

image 3

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white