Kygo lūdz klausītājus "atgādināt viņam aizmirst"

Publicēšanas datums : 16.03.2018

Kā jau solīts, norvēģu dīdžejs un producents Kygo ir dāvājis saviem klausītājiem jaunu dziesmu “Remind Me To Forget”. 

Tikai pagājušajā gadā Kygo laida klajā savu otro studijas albumu “Kids In Love”. Tagad EDM producents ir nolēmis sniegt mūzikas pasaulei jaunu pievedumu savas tropiskās deju skaņas ar singlu “Remind Me To Forget”. Tam viņš ir aizņēmies R&B un soul mūzikas dziedātāju Miguel, kura balss ieplūdīs jūsu dzīslās tikpat maigi un saldi kā medus. 

image 1
Miguel
 

Par spīti mierīgajai noskaņai, kas tik ļoti raksturīga Kygo darbiem, dziesma saglabā diezgan raitu tempu un deju draudzīgu produkciju. “Remind Me To Forget”, kā jau, iespējams, var nojaust, runā par izbijušām attiecībām, kas atstājušas rētu uz mūžu. 

“Mīļā, tas bija tik smagi, pieturoties pie manām krūtīm, Varbūt tu atstāji savu rētu, atgādinot man aizmirst. Nav nozīmes, kuru tu esi, Tu vari paturēt manu nožēlu, Jo, mīļā, man ir šīs rētas, kas atgādina man aizmirst (Baby, it hit so hard, holding on to my chest, Maybe you left your mark, reminding me to forget. It doesn’t matter where you are, you can keep my regret, Cause, baby, I got these scars, reminding me to forget),” dzied Miguel. 

Pateicoties Kygo labo sajūtu produkcijai un Miguel sirdi plosošajiem tekstiem un izpildījumam, “Remind Me To Forget” ir vēl viens spēcīgs papildinājums abu mākslinieku arvien pieaugošajam hitu katalogam. 

Mākslinieki: Kygo, Miguel

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white