Kurš uzstāsies BRIT Awards ceremonijā

Publicēšanas datums : 29.04.2021

Puse no visu apbalvošanas ceremoniju (vismaz muzikālo) jaukuma ir tajā redzamās mākslinieku “dzīvās” uzstāšanās.

Šā gada BRIT Awards ceremoniju ar savu muzikālo duetu izdaiļos Pink un Rag’n’Bone Man, kuru kopdziesmas “Anywhere Away From Here” izpildījumu pavadīs koris ar nosaukumu Lewisham and Greenwich NHS Trust Choir.

Abi minētie mākslinieki pievienosies krāšņajai mūziķu buķetei, kuri jau iepriekš bija apstiprinājuši savu dalību šā gada svarīgākās mūzikas balvas Lielbritānijā pasniegšanas ceremonijā. Starp viņiem atrodami tādi vārdi kā Arlo Pārksa (Arlo Parks), Dua Lipa, Griff, kas šogad jau ieguvusi Uzlecošās zvaigznes balvu, un reperis Headie One.

Interesanti, ka Pink vokālu šajā uzstāšanās reizē varēsim dzirdēt attālināti no viņas dzimtās ASV, jo aktuālā koronavīrusa pandēmija liedz zvaigznei ierasties Lielbritānijā personīgi.

“Tas, ka šo pasākumu apmeklēs reāli cilvēki, dod man lielas cerības par koncertturneju nākotnē!” sacījis Rag’n’Bone Man.

“Esmu ļoti pateicīgs, ka Pink varēs mums pievienoties no dīķa otras puses, kā vienmēr pateicos savai pavadošajai grupai un NHS koris izklausās brīnišķīgi!”

Ziņas par šo uzstāšanos parādījušās drīz pēc tam, kad tika paziņots, ka BRIT Awards ceremonijā valdības pilotprojekta ietvaros drīkstēs piedalīties arī reāli skatītāji. Paredzēts, ka klātienē ceremoniju būs ļauts noskatīties 2500 cilvēkiem, bet biļetes uz šo pasākumu tiks piedāvātas galvenokārt dažādiem glābšanas un sociālo dienestu darbiniekiem. 

Apmeklētājiem sejas maskas nebūšot jāvalkā, bet pie ieejas pasākumā būšot jāuzrāda negatīvs Covid-19 tests.

Atgādinām, ka šogad uz vairākām BRIT Awards balvām pretendē jau minētās Arlo Pārksa un Dua Lipa, kā arī dziedātājs Yungblud.

Tāpat nesen tapis zināms, ka arī Olīvija Rodrigo (Olivia Rodrigo) pirmo reizi Lielbritānijā uzstāsies tieši BRIT Awards ceremonijā.

Par to sociālajos medijos paziņojuši paši ceremonijas, kura norisināsies 11. maijā, organizatori.

Par savu gaidāmo uzstāšanos pati dziedātāja paziņojusi, publicējot asprātīgu attēlu ar viņas britu “autovadītājas apliecību”. “Mana pirmā vizīte Lielbritānijā, un es uzstāšos @brits OMG. Tik ļoti priecājos, ka knapi varu sagaidīt!” viņa rakstījusi.

image 1

 Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white