Kurš Teilores Sviftas puisis pārvērtis viņu par Kvazimodo?

Publicēšanas datums : 15.12.2017

Todriks Hols (Todrick Hall) apzinās, ka pašlai Teilore Svifta (Taylor Swift) atrodas savos slavas augstumos, bet acīmredzot vienmēr tā nav bijis.

Popzvaigznes draugs un biežais sadarbības partneris nesen piedalījies raidījumā „The Kid Kraddick Morning Show”, kurā atklājis, ka nekad nav atbalstījis Teilores izvēli saistībā ar vienu no viņas puišiem. Protams, konkrēto nu jau bijušo Todriks nav saucis vārdā, bet paziņojuma konteksts ļāvis faniem noprast, ka runa bijusi par angļu aktieri Tomu Hidlstonu (Tom Hiddleston), kurš pēc Hola vārdiem esot Teilori pārvērtis par Kvazimodo (galvenais varonis Viktora Igo (Victor Hugo) romānā „Parīzes Dievmātes katedrāle” („Notre-Dame de Paris”)). 

image 1
Taylor Swift & Tom Hiddleston


„Pagājušajā gadā bija viens posms – neesmu drošs, vai man vispār kaut ko vajadzētu teikt – viņa ar kādu satikās,” teicis Todriks. „Es patiesībā ar šo cilvēku nekad neesmu saticies, bet es vienkārši varēju pateikt, ka katru reizi, kad es ar viņu sarunājos, viņa uzmeta kupri.”

image 2
Toddrick Hall


„Es viņai aizsūtīju rediģētu Kavizmodo attēlu,” viņš atcerējies. „Jo es gribēju viņai darīt zināmu: „Šī puiša dēļ tu nedrīksti pārvērsties par Kvazimodo. Katru reizi, kad tu nosauc viņa vārdu, tu uzmet kupri.”

Pašlaik Hols 28 gadus veco „Grammy” balvu laureāti aprakstījis kā „laimīgāko, kādu es viņu jebkad esmu redzējis” un piebildis: „Viņa ir tik laimīga. Stāv pilnīgi taisni visā savā garumā un jūtas tik pārliecināta par sevi. Man tas ļoti patīk. Es ļoti, ļoti priecājos par viņu un nespēju vien sagaidīt, kas sāksies viņas koncertturneja.”Atgādinām, ka dziesmas „Gorgeous” izpildītāja un filmu franšīzes „Tors” („Thor”) aktieris izšķīrās 2016.gada septembrī pēc visai trauksmaini aizvadīta vasaras romāna.

Jāsaka, ka pagājušajā gadā Svifta satikās arī ar Kalvinu Herisu (Calvin Harris), bet Hols tika pavadījis dziesmas „End Game” izpildītāju uz vienu no skotu dīdžeja koncertiem, tādēļ gandrīz droši var pieņemt, ka viņa Herisu iepazīstināja ar savu labāko draugu.

image 5
Taylor Swift & Calvin Harris


Tāpat Todriks Teilori apzīmējis ar vārdiem „ļoti jutīga”, īpaši ja runa esot par kritikas pieņemšanu.

„Vienu dienu mēs par to runājām un es teicu: „Esmu pārsteigts, ka tu esi tik pazemīga un tik jutīga,” Hols intervijas laikā atcerējies. „Mēs bijām viņas mājā, un tur bija arī Tifānija Hadiša (Tiffany Haddish), un viņa kaut ko teica par kāda sīkā komentāru, un varēja redzēt, kā mainās visa Teilores enerģija, jo viņa tik ļoti mīl cilvēkus un vēlas, lai visi saprastu, kāda ir viņas motivācija visam, ko viņa dara.”

image 3
Tiffany Haddish, Toddrick Hall & Taylor Swift


„Tomēr es domāju, ka tā ir šī kaislība un šī pieticība, kas viņu padara tik lielisku dziesmu, ar kurām cilvēki spēj identificēties, rakstīšanā, jo viņa staigā apkārt ar atvērtu sirdi. Kad notiek kaut kas slikts, tas viņu iespaido ļoti spēcīgi,” viņš piebildis.

image 4
Taylor Swift


Kā jau esam ziņojuši, trešdien, 13.decembrī Teilore nosvinēja savu 28.dzimšanas dienu. Sirsnīgo apsveikumu, ko viņai nosūtīja Selēna Gomesa (Selena Gomez), vari apskatīt šeit.

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white