Kura ir tava mīļākā Zeina dziesma?

Publicēšanas datums : 03.08.2018

Jaunu dziesmu straume no Zeina (Zayn) neizsīkst.

Bijušais puišu grupas One Direction dalībnieks joprojām mums ir parādā savu otro studijas albumu, taču par jaunu singlu trūkumu no viņa puses šogad gan nevaram sūdzēties. Jaunākais no tiem – „Too Much” – ticis laists klajā vakar.

Jaunajā dziesmā Zeins sadarbojies ar reiz teju visur esošo producentu Timbaland, un tas ir jau ceturtais jaunā dziedātāja singls 2018.gadā, kas nenoliedzami iepriecina visus britu mūziķa fanus.

image 1
Zayn


Kopš 25 gadus vecā Zeina debijas albuma „Mind of Mine” klajā laišanas ir pagājuši jau divi gadi un ir pilnīgi skaidrs, ka viņš briest nākamajam, kas mūs patiesi iepriecina.

Tā kā mums tomēr vēl ir mazliet jāpagaida, līdz mākslinieks būs gatavs atrādīt pasaulei jaunu pilna garuma albumu, esam nolēmuši vienā dienā noklausīties visus viņa līdz šim klajā laistos singlus. Gribi pievienoties?

image 2Kopš savas solo debijas Zeins mūs ir iepriecinājis jau ar 10 singliem, ko mēs cienām un mīlam.

Viss sākās ar „Pillowtalk” no viņa debijas solo albuma, ko vēlāk papildināja brīnišķīgs videoklips ar viņa toreizējās (un, iespējams, pašreizējās) draudzenes Džidžī Hadidas (Gigi Hadid) piedalīšanos.Pēc tam fani vēl vairāk varēja novērtēt Zeina solo stilu, klausoties tādad dziesmas kā „Like I Would” un „Wrong”, kurā viņam pievienojās Kēlani (Kehlani).Protams, kurš gan spēj aizmirst brīdi, kad mākslinieks apvienojās ar Teilori Sviftu (Taylor Swift), lai ierakstītu „I Don’t Wanna Live Forever” vienai no „Greja piecdesmit nokrāsu” („Fifty Shades of Grey”)  filmām? Tā bija lieliska muzikāla sadarbība, un mēs labprāt gribētu dzirdēt vēl kaut ko no šī dueta!Pēc sadarbības ar Sviftu Zeins apvienoja spēkus ar vēl dažiem māksliniekiem, lai laistu klajā jaunas dziesmas, piemēram, „Still Got Time”, kurā viņam pievienojās Partynextdoor, un „Dusk Till Dawn” ar lielisko Siu (Sia).2018.gadā Bredfordā, Anglijā dzimusī zvaigzne ir dalījusi singlus kā sviestmaizes, un mēs nesūdzamies.

Viņa pirmais singls šogad bija „Let Me”, kuram drīz vien sekoja „Entertainer”.Pēc tam viņš laida klajā „Sour Diesel”, līdz šodien visu noslēdzis (pagaidām) ar „Too Much”.Lai arī mēs neapšaubāmi no Zeina gaidām jaunu albumu, visi viņa singli ir tik lieliski, ka novērš mūsu uzmanību no pārāk lielas gaušanās par tā trūkumu.

Cerams, ka visu Zeina singlu noklausīšanās ir uzlabojusi arī tavu garastāvokli! Jūties brīvi to darīt vairākkārt!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white