KSI izziņo otro albumu

Publicēšanas datums : 28.04.2021

Interneta slavenība, jūtūberis, mūziķis un bokseris KSI savu otro solo albumu gatavojas laist klajā 16. jūlijā.

Dziesmas “Houdini” radītājs, kura īstais vārds ir Oladžide “Džeidžeijs” Olatundži (Olajide “JJ” Olatunji), publicējis detaļas par savu jaunāko muzikālo piedzīvojumu, kura nosaukums būšot “All Over the Place” un kas tikšot izdots jau pēc nepilniem trim mēnešiem.

“All Over the Place” sekos KSI 2020. gadā izdotajai debijas platei “Dissimulation” un tajā tikšot iekļautas muzikālās sadarbības ar tādiem māksliniekiem kā Future, 21 Savage, Jay1 un dziedātāju Greisiju (Gracey).

Tāpat jaunajā albumā tikšot iekļautas jau iepriekš iznākušās dziesmas – duets ar Kriegu Deividu (Craig David) “Really Love”, sadarbība ar Anmariju (Anne-Marie) un Digital Farm Animals “Don’t Play”, kā arī kopā ar Yungblud un Polo G radītā “Patience”.

Runājot par savu gaidāmo muzikālo projektu, KSI sacījis: “Es ļoti priecājos, ka cilvēkiem būs iespēja noklausīties šo albumu. Esmu uzlabojis ikvienu “Dissimulation” aspektu. Ir uzlabojusies dziedāšana. Ir uzlabojusies dziesmu rakstīšana. Ritmam ir daudz vairāk slāņu, esmu kļuvis daudz eksperimentālāks, daudz brīvāk jūtos pie mikrofona utt. Šis albums atspoguļo daudz grūta darba un kaislības kombināciju, un es ļoti lepojos, ka to izdošu.”

27 gadus vecais mākslinieks, kurš savu karjeru sāka kanālā YouTube, atklājis arī, kas slēpjas aiz jaunā albuma nosaukuma izvēles.

Viņš pastāstījis: “Šis albums ir visuresošs (all over the place). Tajā ir pārstāvēti visi žanri, tajā runāts par visām tēmām. Tas sasaucas ar to, kāds es esmu cilvēks. Es neesmu no tiem, kas dara tikai vienu lietu. Savā dzīvē esmu darījis daudz ko – nodarbojies ar aktiermākslu, mūziku, boksu, YouTube utt., un es vēlējos, lai šis albums to pavēsta.”

Lūk, All Over the Place” pilns dziesmu saraksts:
1. ‘The Moment’
2. ‘Number 2’ ft. Future & 21 Savage
3. ‘Patience’ ft. YUNGBLUD & Polo G
4. ‘You’
5. ‘Don't Play’ with Anne-Marie & Digital Farm Animals
6. ‘Really Love’ ft. Craig David & Digital Farm Animals
7. ‘Gang Gang’ ft. Jay1 & Deno
8. ‘Rent Free’ ft. Gracey
9. ‘Madness’
10. ‘Silly’ ft. Bugzy Malone
11. ‘Flash It’ ft. Rico Love
12. ‘No Time’ ft. Lil Durk
13. ‘No Pressure’
14. ‘Sleeping With The Enemy’ ft. S-X

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Ksi Feat. Jme

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white