Kristīna Agilera strādā pie diviem albumiem uzreiz

Publicēšanas datums : 21.04.2021

Labs nāk ar gaidīšanu. Jā, arī 20 gadus ilgu.

Pirms kāda brītiņa dziedātāja Kristīna Agilera (Christina Aguilera) atklājusi faniem, ka pašlaik strādā pie vēl viena sava albuma spāņu valodā, atzīsto, ka tas “kavējot apmēram 20 gadus”. 

Dziesmas “Dirrty” izpildītāja, kuras tēvs ir dzimis Ekvadorā, pēdējos mēnešos savu laiku aizpildījusi, strādājot uzreiz pie diviem albumiem – viena angļu, bet otra spāņu valodā. Un, lai gan jaunā muzikālā materiāla ierakstīšana esot dziedātāju “no jauna iedvesmojusi”, viņa atzinusi, ka vēl jāpaiet zināmam laikam, lai viņa būtu gatava pasauli iepazīstināt ar saviem jaunākajiem ražojumiem.

“Es vēl joprojām esmu ļoti tālu no tā, lai kaut ko oficiāli izziņotu,” lieliskās balss īpašniece skaidrojusi žurnālam “Health”. “Es vienlaikus strādāju gan pie sava jaunā albuma angļu valodā, gan pie turpinājuma savam 2000. gada albumam “Mi Reflejo” spāņu valodā, kas kavējas nu jau 20 gadus.

Es esmu perfekcioniste, un visam, ko daru, vēlos atdot 100%, īpaši tādēļ, ka pēdējā gada laikā esmu dziļi pārdomājusi savu dzīvi un vērtības un ieguvusi jaunu perspektīvu. Es esmu guvusi jaunu iedvesmu un atkal no jauna nonākusi kontaktā pati ar sevi. Esmu atkal iemīlējusies mūzikā, kas ir liels notikums, ņemot vērā, ka tajā esmu pavadījusi visu savu karjeru.”

Vērts pieminēt, ka Agileras pēdējais albums “Liberation” iznāca 2018. gadā, tajā bija iekļauts arī viņas un Demī Lovato (Demi Lovato) spēcīgais duets “Fall in Line”. 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Christina Aguilera

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white