Kristīna Agilera nav pametusi „The Voice” Gvenas Stefani dēļ

Publicēšanas datums : 17.05.2018

Pastāsti mums, kā tu patiesībā jūties, Kristīna Agilera (Christina Aguilera)!

Šā mēneša sākumā dziesmas „Accelerate” izpildītāja paziņoja, ka uz mūžīgiem laikiem pamet televīzijas kanāla NBC talantu šovu „The Voice”.

image 3
Christina Aguilera


Jaunajā intervijā žurnālam „W” Agilera apgalvojusi, ka pēc sešām šova sezonām, ko pavadījusi kopā ar Cee-Lo Green, Ādamu Levīnu (Adam Levine) un Bleiku Šeltonu (Blake Shelton), jutusies kā „vāveres ritenī”.

Kā viņa paskaidrojusi, ar laiku „lietas sākušas patiesi mīties un mainīties”.

„Es parakstījos piedalīties šovā, kurā „aklās” atlases princips bija kaut kas interesants, kaut kas neviltots. Taču pēc kāda laika tu pēkšņi pamani, ka visi uzvarētāji ir ļoti izskatīgi,” popmūzikas superzvaigzne smejoties teikusi.

image 2
Christina Aguilera


„Man vairs nebija patīkami atrasties tādā vietā, kurā es esmu tikai naudas taisīšanas mašīnas daļa. Ja es pārstāju kaut kam ticēt, tad man nākas sev uzdot jautājumu: „Ko es šeit īsti daru?” Manuprāt, es labu laiku biju izvēlējusies vienkārši sēdēt krēslā (burtiski) un savu mazuļu dēļ darīt kaut ko ļoti komerciālu. Taču vienā brīdī es sapratu, ka nekādā veidā nepalīdzu viņiem, darot kaut ko, kur krāpju pati sevi, nedarot to, kā dēļ atrodos šai pasaulē. Viņiem būtu jāredz, kā mammīte dzīvo savu labāko iespējamo dzīvi.”

Atgādinām, ka Agilera pēdējo reizi šovā „The Voice” bija redzama 2016.gadā, taču šo nodarbošanos viņa neesot pametusi Šeltona plaukstošo romantisko attiecību ar vienu no sova jaunajām tiesnesēm – Gvenu Stefani (Gwen Stefani) – dēļ.

image 4
Christina Aguilera; Gwen Stefani


„Ak, mans Dievs, nē!” Agilera izteikusies, komentējot savu it kā pastāvošo kašķi ar grupas No Doubt solisti. „Nē, tam nekad nav bijis sakara ar kādu konkrētu cilvēku. Un, manuprāt, tas ir patiešām jauki, ka Bleiks un Gvena šajā haotiskajā vidē ir atraduši mīlestību.”

„Es ilgu laiku biju cīnījusies, lai tiesnešu krēslos nokļūtu divas sievietes. Un ilgu laiku man tika sacīts, ka tas neatbilstot demogrāfiskajām tendencēm,” piebildusi Agilera. „Taču es zinu, ka tieši es biju tā, kura cīnījās aizkulisēs.”

image 1
Christina Aguilera


Kā atklājusi dziedātāja, viņas pēdējā sezona šovā „The Voice” māksliniecei likusi justies kā savas karjeras sākumā tieši pirms tam, kad viņa izdevusi savu otro studijas albumu „Stripped” un atvadījusies no sava komercializētā „Genie in the Bottle” tēla.

„Jau atkal es attapos vietā, kurā man teica, kas man ir jādara, kas būtu pieņemami un kas nav pieņemami, kas ir OK un kas nav OK,” viņa sacījusi. „Man gribējās teikt: „Ak, Dievs, vai zināt, tagad es esmu jau divu bērnu māte.” Citiem vārdiem sakot: „Gatavojieties, džins ir laukā no pudeles!”

Atgādinām, ka Kristīnas jaunākais albums „Liberation” iznāks 15.jūnijā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white