Kristīna Agilera atklāj, ka strādā pie jaunām jēgpilnām dziesmām

Publicēšanas datums : 21.09.2020

Amerikāņu dziedātāja un dziesmu autore Kristīna Agilera (Christina Aguilera) pastāstījusi, ka pašlaik ļoti cītīgi strādā pie jaunām dziesmām, kas viņai ir ļoti nozīmīgas un jēgpilnas.

Izpildītāja atklāja jaunumus Zeina Lova (Zane Lowe) šovā viņam sniegtajā intervijā. Māksliniece atzina, ka viņai īsti neiet pie sirds veidot mūziku programmā “Zoom”, tomēr viņa spēj smelties iedvesmu no pagājušā gada koncertu tūres “The X Tour”. 

Īstenībā es atrodos studijā visu karantīnas laiku. Iepazīstu jaunus cilvēkus, jaunas attiecības, jaunus autorus, protams, ievērojot visus “Covid” ierobežojumus,” stāsta izpildītāja, “Ir vairāki veidi, kā to izdarīt. Sesijas “Zoom” platformā te nelīdzēs, bet par laimi man ir sava ierakstu studija mājās, tāpēc man ir paveicies. Pašlaik es veidoju mūziku, kas man pašai ir ļoti nozīmīga,” bilst dziedātāja.

Pavisam nesen mūziķe laida klajā sava 1998. gada hita “Reflection” jaunāko versiju, kas gan toreiz, gan tagad tika sarakstīts Disneja studiajs filmai “Mulan”. Runājot par atkārtojošos pieredzi, māksliniece izsakās pozitīvi: “Aplis ir noslēdzies un tagad es jūtos kā pieaugusi sieviete, kura ir izdzīvojusi ilgus gadus šajā nozarē. Esmu pavisam cits cilvēks. Es jūtos iedvesmota ar jauniem mērķiem un nebijušu perspektīvu savā dzīvē,” atzīst Agilera. 

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Mākslinieki: Christina Aguilera

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white