Kriss Mārtins ir gatavs kopdzīvei ar Dakotu Džonsoni

Publicēšanas datums : 10.07.2018

Mūziķis Kriss Mārtins (Chris Martin) esot gatavs lūgt savai draudzenei, aktrisei Dakotai Džonsonei (Dakota Johnson) ievākties pie viņa.

41 gadu vecais grupas Coldplay līderis un filmu franšīzes „Greja piecdesmit nokrāsas” („Fifty Shades of Grey”) aktrise, kuri sāka satikties pagājušajā gadā, arvien vairāk laika pavadot kopā.

image 2
Dakota Johnson & Chris Martin


Tagad, kā medijiem pastāstījis kāds pārim tuvu stāvošs cilvēks, Kriss apsverot domu par kopdzīvi.

„Dakota un Kriss ir viens otra pārņemti. Viņi kopā ir pavadījuši tik daudz laika, ka Kriss nolēma, ka loģisks solis būtu līgt viņu ievākties pie sevis,” zinātājs pastāstījis žurnālam „Closer”. „Viņi pat apsver domu par ievākšanās ballītes rīkošanu kopā ar draugiem un ģimeni, lai atzīmētu šo notikumu.”

image 3
Dakota Johnson; Chris Martin


Atgādinām, ka pirmās baumas par abu romantiskajām attiecībām parādījās pērnā gada oktobrī, kad viņi tika pieķerti Losandželosā, kopā baudām suši. Novembrī Dakota tika redzēta pirmajās rindās Krisa un Coldplay koncertā Buenosairesā, bet jau nākamajā mēnesī viņi kopā baudīja romantisku atpūtu Parīzē.

image 6
Dakota Johnson Coldplay koncertā


Kopš tā laika tiek ziņots, ka Dakota veltījusi laiku, lai iepazītos ar Krisa bērniem – 14 gadus veco Eplu (Apple) un 12 gadus veco Mozu (Moses). Viņa arī saņēmusi Mārtina bijušās sievas, aktrises Gvinetas Peltrovas (Gwyneth Paltrow) svētību un ir pat pavadījusi laiku kopā ar Gvinetu un viņas līgavaini, televīzijā strādājošo Bredu Falčuku (Brad Falchuk).

„Krisam un Gvinetai ir fantastiskas attiecības, un tas bija viņas ieteikums, lai Dakota vairāk laika pavada ar abu bērniem,” turpinājis ziņu sniedzējs. „Kriss pat ir draugiem teicis, ka nākotnē redz laulību un bērnus ar Dakotu, tā kā Gvineta zina, ka viss ir pa īstam.”

image 4
Chris Martin; Gwyneth Paltrow; Dakota Johnson


Kamēr Gvineta gatavojas savām, jādomā, pavisam drīzajām kāzām ar Bredu, iemīlējušais Kriss plānojot uz šīm kāzām kā savu pavadoni ņemt līdzi 28 gadus veco Dakotu.

„Kriss labprāt gribētu ņemt Dakotu uz Gvinetas un Breda kāzām, un, lai gan nekas vēl nav cieši nolemts, viņš ar nepacietību gaida, lai Dakota justos kā viņa dzīves daļa un vēlas pierādīt viņai, ka ir gatavs ilgstošām attiecībām,” savu stāstījumu noslēdzis ziņu avots.

image 1
Dakota Johnson & Chris Martin


Izskatās, ka Krisam Mārtinam ļoti gribas saradoties ar kādu no Holivudas lielajiem klaniem. Ja tas neizdevās ar Paltrovu – Daneru (Gvinetas mamma ir pazīstamā aktrise Blaita Danere (Blythe Danner) klanu, varbūt izdosies ar Džonsonu – Grifitu (Dakotas mamma ir pazīstamā aktrise Melānija Grifita (Melanie Griffith) klanu?

image 5
Melanie Griffith & Dakota Johnson; Chris Martin

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white