Kriss Mārtins dziesmu nosaukumus grib aizstāt ar emocijbildēm

Publicēšanas datums : 07.06.2021

Grupas Coldplay līderis Kriss Mārtins (Chris Martin) apgalvojis, ka grupas nākamajam albumam vēloties dziesmu nosaukumu vietā izmantot emocijbildes jeb emodži.

Radiostacijai Ŗadio X” Mārtins atklājis, ka “operatori” par šo ideju neesot sajūsmā, bet viņš cerot tomēr izmantot animētās bildītes vismaz dažām no Coldplay jaunajām dziesmām.

Dīdžejam Krisam Moilzam (Chris Moyles) viņš sacījis: “Mēs mēģinām tikt pie pirmā albuma, kura dažu dziesmu nosaukumiem tiek izmantotas tikai emocijbildes. Taču šī doma, izrādās, ne visiem patīk, jo daudzi mūsu operatori saka: “Jūs tā nedrīkstat darīt.” Jums reāli pieder vairāki desmiti dziesmu, ļaujiet mums izmantot ābola bildi dziesmas nosaukumā vai kaut ko tamlīdzīgu.”

Iespējams, dažas no šīm dziesmām tika iekļautas Coldplay dzīvajā koncertā, kad tika organizēts platformā TikTok 24. maijā.

Grupa ar nelielu dzīvo koncertu pieslēdzās no Londonas, lai atbalstītu ASV notiekošo pasākumu Red Nose Day, kas ir ikgadēja kampaņa, lai novērstu bērnu nabadzību. Tas bija grupas pirmais dzīvais koncerts TikTok platformā.

Kā jau esam rakstījuši,  grupa Coldplay šogad ar savu uzstāšanos atklāja BRIT Awards ceremoniju, uzstājoties uz īpaša plosta Temzas vidū.

Dziesmas “Higher Power” izpildījums sākās ar salūtu un tajā piedalījās dejojošas hologrammas.

Lai gan ziņas par jaunu Coldplay albumu joprojām neesam saņēmuši, šā gada sākumā ir izskanējusi informācija, ka grupa strādājot pie jauna ieraksta ar nosaukumu “Music of the Spheres”. Redzēsim, kas no tā (un emocijbildēm dziesmu nosaukumu vietā) sanāks! 

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!   

Mākslinieki: Coldplay

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white