Kregs Deivids uzbur Ziemassvētku noskaņu ar "Have Yourself A Merry Little Christmas" kaverversiju

Publicēšanas datums : 21.12.2017

Kregs Deivids (Craig David) ir dalījies ar svētku kaverversiju Džūdijas Garlandas (Judy Garland) klasikai “Have Yourself A Merry Little Christmas”. 

Par godu Ziemassvētkiem, Kregs Deivids ir publicējis video klipu, kurā izpilda dziesmu “Have Yourself A Merry Little Christmas”. Mūziķis ir apsēdies uz flīģeļa, sniedzot patiesi skaistu dziesmas izpildījumu. Šis ir lielisks noslēgums Deivida trauksmainajam gadam, sekojot viņa veiksmīgajai “atdzimšanai” 2016. gadā ar albumu “Following My Intuition”. 

Līdz ar kaverversiju, Deivids publicēja sekojošu paziņojumu: “Šis gads ir bijis tik lielisks un es esmu tik pateicīgs visiem, kas mani ir atbalstījuši un snieguši tik daudz mīlestības manai jaunajai mūzikai un dzīvajiem šoviem. Es mīlu šo gada laiku, jo īpaši tāpēc, ka varu atskatīties uz to, cik lielisks gads un tie mirkļi ir bijuši ar cilvēkiem, kas man ir vistuvākie. Kvalitātes laika pavadīšana ar manu mammu un tēti būs tik laba. Nav šaubu, ka “Viens pats mājās” (Home Alone) ies uz riņķi fonā, kas iedvesmoja mani radīt šo kaverversiju, jo tā ir viena no manām mīļākajām dziesmām filmā. Lai jums lieliski Ziemassvētki ar jūsu mīļajiem un ar nepacietību gaidu, kas man priekšā nākamajā gadā. Jo sevišķi ar jauno albumu “The Time Is Now”, kas iznāks 26. janvārī.” 

 

Pavisam nesen Kregs Deivids apvienojās ar Bastille singlā “I Know You”, kas ir jaunākais ieskats viņa gaidāmajā albumā. “Es esmu bijis Bastille fans jau labu laiku un mēs esam gaidījuši pareizo brīdi, lai sadarbotos,” Deivids izteicies par dziesmu. 

“Esmu tik sajūsmināts laist klajā šo dziesmu un ceru, ka jūs to mīlēsiet tikpat ļoti, cik es. Dzirdēt Dena (Dan Smith) balsi šāda tipa ierakstā ir īpašs brīdis. Kad mēs to izpildīsim dzīvajā, tas būs absolūti lieliski, un es nevaru vien sagaidīt, kad varēšu to atskaņot savos “TS5” setos nākamajā vasarā.”

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white