KONKURSS: Laimē bezvadu austiņas Samsung Galaxy Buds Pro

Publicēšanas datums : 18.02.2021

KONKURSS IR SĀCIES! Klausies EHR, EHR SuperHits, EHR Russkie Hiti un LAIMĒ vienas no trim stilīgajām, jaudīgajām, profesionāla līmeņa bezvadu austiņām Samsung Galaxy Buds Pro!

No 8. līdz 21. februārim, katru dienu no 10:00 rītā līdz 19:00 vakarā, radiostacijās EHR, EHR Superhits un EHR Russkie Hiti skanēs īpašais signāls. Tiklīdz dzirdēsi šo signālu, ienāc EHR aplikācijā un bez maksas reģistrējies Samsung Galaxy Buds Pro bezvadu austiņu izlozei!

KĀ NORISINĀS KONKURSS:

image 1

SAMSUNG konkursa noteikumus lasi šeit!

Reģistrēšanās izlozei notiks EHR aplikācijas jaunajā versijā, ko atjauno vai lejupielādē no oficiālajiem mobilo lietotņu veikaliem!

image 2

SAMSUNG Galaxy Buds Pro bezvadu austiņas ir ideāli piemērotas darbam ofisā, pastaigājoties vai sportojot. Tās ir aprīkotas ar profesionāla līmeņa tehnologiju, kas ļauj mūziku klausīties pavisam citā skanējumā. Aktīvās trokšņu slāpēšanas funkcija (ANC) filtrē līdz pat 99% no fona trokšņiem; savukārt, Voice Detect funkcija, sadzirdot Tavu balsi, atslēdz ANC un pārslēdzas uz fona skaņu, lai vari ērti komunicēt klātienē, neizņemot austiņas.

Piedalies un, iespējams, tieši Tu kļūsi par vienu no trīs laimīgajiem Samsung Galaxy Buds Pro bezvadu austiņu ieguvējiem!

Atjauno vai lejupielādē EHR mobilo aplikāciju jau tūlīt!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white