Ko vēl redzēt Zemgalē

Publicēšanas datums : 12.08.2020

Sveiciens! Ir trešdiena un trešdiena ir lieliska diena, lai plānotu brīvdienas, vai ne? Šodien par interesantām vietām Zemgalē. 

Zemgalē noteikti ir vērts apciemot Bausku un apskatīt Bauskas pili un atjaunoto Kurzemes hercogu rezidenci. Sauc talkā gidu, kas tevi izvadās ne tikai pa pils, bet arī vēstures labirintiem un pat palīdzēs apgūt kādu renesanses laika deju soli! Tāpat uzzināsi par galma sadzīves un ģērbšanās kultūru. Varēsi uzkāpt arī Bauskas pils vecākās daļas, Livonijas ordeņpils, tornī, no kura paveras skaists skats uz Zemgales laukiem un Lielupes sākumu, kas veidojas, satekot kopā upēm Mūsa un Mēmele.

image 1

Ir lieliski skatīties ar acīm, bet īpašu pievienoto vērtību gūstam, piedaloties, pareizi? Nu, lūk, tu vari gūt šo pievienoto vērtību, ja paviesosies Laima Ceramics. Keramiķes Laimas darbnīca ir celta pavisam nesen, - jauna, gaiša un tajā regulāri notiek dažādas meistarklases. Uzzināsi daudz interesanta par keramikas veidošanas procesu un materiāliem. Darbnīcā , iepriekš piesakoties pie Laimas ciemos, esi aicināts izgatavot savu trauku, ko vēlāk saņemsi apstrādātu. 

image 5

Savukārt lieliska izstaigāšanās tevi gaida Cenas tīrelī. Cenas tīrelis ir otrs lielākais purvs Latvijā un ir īpaši aizsargājama teritorija un dabas liegums. 5 kilometru garā purva laipa visja starp purvam raksturīgo ainavu – lāmām, mazām priedītēm, dzērveņu mētrām un šobrīd, augustā būs jau arī pa kādai ogai, ko nogaršot! Laipu takas sākumposmā vēl joprojām notiek arī kūdras ieguve un apskatāms kūdras ieguves lauks. Cenas tīreļa purva ezeriņos regulāri tiek piedāvāta arī tagad tik aktuālā supošana saullēktā – ja gribi to piedzīvot, meklē piedāvājumus internetā. Jāceļas būs ļoti agri – tā ap trijiem naktī, bet iespaidi ir vareni! 

image 6

Karstā vasaras dienā atspirdzinājumam līdzi ņem GO bezalkoholisko alu, kas ir lielisks risinājums visiem, kas grib būt kustībā, tai pat laikā baudīt alus garšu un atspirdzinājumu. Tāpat der zināt, ka GO satur tiešām maz kaloriju un netraucēs tev šo vasaru baudīt viegli! 

GO – brīvā laika čempioniem!

image 7

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white