Ko Rikijs Mārtins māca saviem bērniem

Publicēšanas datums : 17.04.2018

Dziedātājs Rikijs Mārtins (Ricky Martin) katru dienu atvēl laiku, lai saviem bērniem mācītu, ka katra ģimene ir citāda.

Puertorikāņu mūziķis, kurš ir homoseksuāls, 2008.gadā ar surogātmātes palīdzību kļuva par tēvu dvīņiem Mateo (Matteo) un Valentino, bet šā gada sākumā apprecējās ar sīriešu izcelsmes zviedru gleznotāju Jvanu Jozefu (Jwan Yosef).

image 2
Ricky Martin, Jwan Yosef un dvīņi


Iespējams, Rikijs ir pieņēmis nepopulāru lēmumu, daudzu gadu garumā izvēloties būt vientuļais tēvs, taču tagad kopā ar jauno vīru viņš par savu misiju ir padarījis runāšanu ar saviem zēniem un dažādu ģimenes tipu atšķirību izskaidrošanu.

„Mīlestība pati ar sevi tiek galā miljonos dažādu veidu,” dziedātājs sacījis žurnālam „Gay Times”. „Es katru dienu ar saviem bērniem runāju par to, kā katra ģimene ir citāda. Ļaujiet man dzīvot, es ļaušu dzīvot jums. Tas ir vienkārši.”

image 1
Ricky Martin ar dvīņiem


Rikija dēli bieži vien ceļo kopā ar savu tēti un pat uzturas aizkulisēs, kad viņš uzstājas koncertos savas ilgstošās uzturēšanās Park Theater at Monte Carlo Resort and Casino koncertzālē Lasvegasā laikā. Pašlaik viņa koncertturnejas ar nosaukumu „All In” koncerti ir saplānoti līdz pat jūnija sākumam, taču Mārtins atklājis, ka ar nepacietību gaidot, kādi jauni projekti varētu nākt viņam priekšā.

image 4
Ricky Martin


„Pašlaik esmu ļoti atvērts visam, ko man varētu piedāvāt. Es negrasos ierobežot savas iespējas. Es apmeklēšu katru pasākumu u izbaudīšu katru ballīti,” sacījis 46 gadus vecais dziesmas „Nobody Wants to Be Lonely” izpildītājs.

image 3Šā gada sākumā Rikijs atgriezās arī pie aktiermākslas prasmēm, atveidojot modes dizainera Džanni Versači (Gianni Versace) draugu Antonio D’Amiko (Antonio D’Amico) televīzijas seriālā „American Crime Story: The Assassination of Gianni Versace”.Seriālā tiek pētīta Džanni slepkavība, ko 1997.gadā paveica sērijslepkava Endrjū Kūnanans (Andrew Cunanan), un dziedātājs uzsvēris, cik svarīgi ir noskatīties šo TV programmu.

image 5
Ricky Martin in "ACS: The Assassination of Gianni Versace"


„Tas, kā dēļ mira Džanni Versači, bija homofobija. Nav runa par to, kā viņš nomira, bet par to, kā tam tika ļauts notikt. 90.gados – un mums jābūt ļoti piesardzīgiem, jo vēsturei ir tieksme atkārtoties – Džanni Versači nogalināja cilvēks, kurš atradās FIB Meklētāko cilvēku sarakstā,” viņš stāstījis. „Šis cilvēks dzīvoja Maiami, bet tāpēc, ka viņš bija gejs, kurš nogalina citus gejus, neviens pārāk cieši neskatījās. Tieši tas mani sanikno visvairāk.”

Varbūt Rikijam vienkārši nepieciešams paklausīties nomierinošu mūziku?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white