Ko par vīrusa uzliesmojumu domā zvaigznes?

Publicēšanas datums : 17.03.2020

Situācija pasaulē kļūst arvien saspringtāka ar vīrusa “Covid-19” saasināšanos, taču izskatās, ka ne visi saprot problēmas mērogu. Lai ieviestu skaidrību notiekošajā, arī zvaigznes sākušas spēlēt informētāju lomu cilvēku vidū.

Ariana Grande saukusi cilvēkus pie saprāta, norādot, ka pret vīrusu nedrīkst attiekties bezatbildīgi. “Es turpinu dzirdēt no liela daudzuma cilvēku, ka tas nav nekas traks, un tas mani neaprakstāmi pārsteidz. Es saprotu, ka tā jūs jutāties nedēļas atpakaļ, taču sekojiet pasaules notikumiem. Tas ir ļoti egoistiski attiekties pret šo situāciju vienaldzīgi. Attieksmes “Mēs esam jauni, ar mums viss būs kārtībā”, dēļ, vecāka gadagājuma cilvēki tiek novietoti milzu riskā. Jūs izklausāties muļķīgi un augstprātīgi un jums nepieciešams rūpēties par citiem. Tagad.”

Teilore Svifta (Taylor Swift) izklāstīja savu pozīciju Instagram profilā, ievietojot īsu “stāstiņu”: “Draugi, es sekoju jums tiešsaistē, mīlu jūs ļoti un stipri par jums uztraucos. Redzu, ka joprojām tiek rīkotas daudzas ballītes. Ir laiks atcelt savus plānus un pa īstam izolēties, cik tas ir iespējams. Šis ir baiss laiks un, mums ir nepieciešams upurēt kaut ko no sociālās dzīves tagad.”

Arī Džastins Bībers nepalika malā un izteicās ievietotajā Instagram ierakstā. “Jūs varat būt inficēti un nezināt par to. Neizplatiet slimību, palieciet mājās, cik ilgi tas iespējams. Nekādu bāru, klubu un restorānu. Mazgājiet savas rokas un ieturiet pusotru metru distanci. Izolējieties, ja jūtaties slims. Ir laiks kontaktēties tiešsaistē, nevis reālajā dzīvē. Ja jums rūp vecāku un vecvecāku, un tuvinieku veselība, palieciet mājās un esiet uzmanīgi,” raksta dziesminieks.

Dziedātāja Lady Gaga aicināja visus palikt par cilvēkiem: “Šis ir atgādinājums daudziem no mums, ko nozīmē vienlaicīgi būt un justies kā cilvēkam. Man šķiet ir svarīgi apzināties, ka mums ir nepieciešams būt par vienu globālu sabiedrību. Mēs nevaram to paveikt bez labsirdības. Būs laiks, kad mēs jutīsimies bezspēcīgi, taču mēs varam aizpildīt šo tukšumu ar laipnību un kļūt par daļu no globālās problēmas risinājuma. Mēs varam palīdzēt atlabšanas procesam, esot labsirdīgiem un rūpējoties vienam par otru.”

Savukārt Kamila Kabeijo (Camila Cabello) aicināja visus meditēt, lai tiktu pāri grūtībām. “Meditācija mainīja manu dzīvi pēdējos mēnešos. Tā izdziedēja mani, palīdzot tikt galā ar emocijām un padarot mani par labāku cilvēku. Šādos brīžos ir nepieciešams izrādīt līdzcietību un palīdzēt citiem. Mēs esam visi kopā, tāpēc nebūsim vienaldzīgi pret citu risku. Mūsu pienākums ir darīt visu nepieciešamo, lai visi būtu drošībā, izteicās mūziķe.

View this post on Instagram

meditation has changed my life in the last few months. I didn’t share this with you guys at the time because honestly I was just trying to be okay, but I was experiencing severe anxiety. it was meditation- it was practicing every single day multiple times a day that has been healing me, and, more than just helping me manage strong emotions like anxiety and stress, it’s making me a better human. not only does it help in times like this with stress and anxiety, meditation is the practice of strengthening habits like empathy, love, and compassion- making you feel more connected to not only everybody around you , but living beings in general like animals, plants, and the earth, which is a living being, itself. In times like these, especially as young people, even if we are healthy, it’s important to practice compassion and help others that could be suffering. We are in this together, let’s not be indifferent to others risk. it’s our responsibility to do whatever it takes to keep everyone safe. Empathy to others’ reality and solidarity could make the difference in hard moments like this. We can’t think that we will be unaffected because we feel young and healthy. we have parents, grandparents, friends, and neighbors, and we don’t want to be a part of the problem when we could be part of the solution. So I’d like you to take 10 minutes of your day today to either look up loving kindness meditation on Calm or YouTube. Or just follow these instructions: close your eyes and sit with your spine upright and feel gravity grounding your body to the earth’s surface and supporting you. Take three deep breaths and then begin to just notice the natural flow of your breath. Being aware of breathing in, breathing out. Following every inhale and exhale with your attention. Once your mind has stilled. Picture every human in the world right now, elders, people that have respiratory problems and are vulnerable, picture the people that are vulnerable, picture their families, and say “May you be healthy. May you be safe. May you be free from illness. May you be well.” Repeat until you really feel it in your heart - love you guys, please stay safe !

A post shared by camila (@camila_cabello) on

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white