Ko par Heilijas Boldvinas un Džastina Bībera saderināšanos saka Šons Mendess

Publicēšanas datums : 19.07.2018

Šons Mendess (Shawn Mendes) ir gatavs runāt par savas draudzenes Heilijas Boldvinas (Hailey Baldwin) un Džastina Bībera (Justin Bieber) neseno saderināšanos.

19 gadus vecais dziesmas „Stitches” izpildītājs pasaules medijos vēl tikai šā gada maijā ar 21 gadu veco modeli tika saistīts romantiskām saitēm, bet gan viens, gan otrs vienmēr ir pastāvējuši uz to, ka ir tikai labi draugi.

image 1
Shawn Mendes; Justin Bieber & Hailey Baldwin


Jūnijā Boldvina atjaunoja savas attiecības ar Bīberu, kurš tikai pēc dažām nedēļām, kad abi kopā pavadīja atvaļinājumu Bahamu salās, izteica meitenei bildinājumu.

Tagad Mendess intervijā televīzijas raidījumam „The Project” izteicies par abu saderināšanos un noliedzis jebkādas baumas par slavenību starpā it kā pastāvošo kašķi.

image 3
Shawn Mendes; Justin Bieber


Kad viņam lūgts izvēlēties „mīļāko Džastinu” starp Bīberu un Kanādas premjerministru Džastinu Trudo (Justin Trudeau) jeb Žistēnu Trido, Mendess gan izvēlējies Trudo, taču tas nebūt nenozīmējot, ka abu dziedātāju starpā valdītu sliktas vibrācijas.

„Man laikam būs jāizvēlas Trudo, taču es mīlu viņus abus,” Mendess atklājis raidījuma vadītājam Deivam Torntonam (Dave Thornton). „Kad es augu, Bībers mani ļoti ietekmēja.”

image 5
Justin Trudeau; Justin Bieber


Vēl tikai pirms pāris mēnešiem Boldvina un Mendess kopā pozēja uz Met Gala 2018 sarkanā paklāja, dodot baumām par abu romantiskajām attiecībām jaunu degvielu. Taču tikai dažas nedēļas vēlāk gan Mendess, gan Boldvina atklāja, ka esot no attiecībām brīvi.

image 2
Shawn Mendes & Hailey Baldwin


„Mēs kopā pavadām laiku, un viņš ir super mīļš un ļoti, ļoti jauks džentlmenis,” Boldvina stāstījusi britu laikrakstam „The Times”. „Taču es esmu brīva meitene.”

Tagad, kad Boldvina ir tikusi līgavas kārtā, Mendesam par viņas attiecībām ar Bīberu ir sakāms tikai tas labākais.

image 4
Hailey Baldwin & Justin Bieber


„Es tajā dienā uzrakstīju Heilija īsziņu un apsveicu viņu,” pastāstījis dziesmas „In My Blood” izpildītājs. „Un, jā, tā nu tas ir. Man šķiet, ka visi vēlas, lai šīs stāsts būtu sulīgāks, taču tas tāds nav.”

Eh, un mums tā būtu gribējies baudīt ko sulīgu!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white