Ko Keša teiktu pati sev 18 gadu vecumā

Publicēšanas datums : 11.08.2017

Amerikāņu dziedātāja Keša (Kesha) turpina risināt savas pagātnes problēmas, kas sevī ietvēra trauksmi, depresiju un ēšanas traucējumus.

Ceturtdien, 10.augustā dziesmas „Rainbow” izpildītāja bija ieradusies televīzijas kanāla CBS raidījumā „This Morning”, lai nolasītu vēstuli, ko sacerējusi savai 18 gadus vecajai versijai, brīdinot par priekšā stāvošajām grūtībām, bet vienlaikus arī atzīmējot cerību, kas nāk „pēc vētras”.

image 1
Kesha


„Dārgā Keša, tieši šobrīd tu varbūt apšaubi lēmumu pamest vidusskolu,” viņa sākusi. „Es pārcēlos uz Losandželosu bez nekā, izņemot mašīnu un demo ierakstu. Man tev ir labas ziņas – un man ir arī sliktas ziņas – un es zinu, ka tu esi mazliet nepacietīga, tāpēc sākšu ar labajām ziņām: Tev izdosies! Un labi, ka tā, jo labākais rezerves plans, ko mēs spējām izgudrot, bija viesmīles darbs, un, kā Tu drīz uzzināsi, tā nebija mūsu spēcīgā puse.

image 2
Kesha


„Sliktās ziņas,” viņa turpinājusi, „ka ceļā uz panākumiem Tu gandrīz sevi nonāvēji, to panāca bailes izgāzties, paralizējoša trauksme un nedrošības sajūta. Tu kļūsi par nopietnu bulīmiķi un anoreksiķi – un, jo sliktāk Tev kļūs, jo vairāk atzinības Tu saņemsi no dažiem šīs industrijas cilvēkiem, un tas tev pamatīgi sajauks galvu. Taču, ja tu mēģini piepildīt neiespējamas cerības, lai ko Tu darītu, ar to nekad nebūs gana.”

Zemāk vari noskatīties video ar šīs vēstules fragmentu.Atgādinām, ka 2014.gada martā Keša devās uz rehabilitācijas klīniku, lai ārstētu savus ēšanas traucējumus.

Šā gada sākumā žurnālā „Teen Vogue” publicētajā ziņojumā dziedātāja to nosauksi par „elles loku”, kas iekļauts „ķermeņa kritizēšanā un nepamatotā saukšanā par palaistuvi” tiešsaistē. Tagad viņa savai jaunākajai versijai devusi padomu vispār beigt lasīt interneta komentārus un „pasargāt sevi no trauksmes un pāris gadiem psihoterapijā”.

image 3
Kesha


„Neļauj cilvēkiem sevi iebiedēt un kaunināt, lai mainītu sevī tās lietas, kas Tevi padara unikālu un interesantu,” Keša piebildusi. „Tās ir lietas, kas padarīs Tavu dzīvi brīnumainu. Tā sliktās meitenes „Man viss pie vienas vietas” attieksme kādu laiku strādās, un Tev būs dolāra zīmes tetovējums, kas Tevi droši vien pavadīs visu mūžu. Tomēr patiesība ir tāda, ka Tev nekas nav jātēlo. Tu vari būt vienkārši Keša Rouza Seberta (Kesha Rose Sebert) (Kešas īstais vārds). Un, zini ko? Izrādās, ka ar to pilnīgi pietiek.”

image 4
Kesha


Savā albuma „Rainbow”, kas ir pirmais teju piecu gadu laikā, reklāmas tūres ietvaros Keša ir skaidrojusi, kā mūzika gluži burtiski esot izglābusi viņas dzīvību.Ar tādām dziesmām kā „Praying” un „Learn to Let Go” 30 gadus vecā māksliniece ir runājusi par mūzikas producentu Dr. Luke, kuru viņa ir apsūdzējusi fiziskā, emocionālā un seksuālā vardarbībā viņu darba attiecību laikā.

image 5
Dr. Luke


Lūks turpina noliegt visas apsūdzības, bet Keša mēģina dzīvot tālāk, kā to apdzied savā jaunajā himnā „Woman”.„Rainbow” par spīti priekšlaicīgai nopludināšanai internetā oficiāli nāk klajā šodien, 11.augustā.

„Tev ir jābūt stiprai, jo ar laiku Tu iegūsi pašpārliecību un cilvēki iemācīsies, ka vārdiem un mākslai ir nozīme,” Keša secinājusi savas vēstules beigās. Viņa atzīmējusi: „Kādu dienu Tu uzrakstīsi dziesmu ar nosaukumu „Rainbow’ un Tu ar to ļoti leposies, tāpēc, ka pēc vētras nāk gaisma un skaistums, lai cik stipra tā arī būtu bijusi. Tu uzrakstīsi šo dziesmu, lai atcerētos, ka visam ir jātiek pāri, un tu atgādināsi pati sev, ka sevi ir jāmīl un, ja tavā sirdī ir patiesība, vētras beigās vienmēr nāks varavīksne.”Novēlam to arī katram no jums!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white