Ko Harijs Stailss domā par Teilores Sviftas dziesmām, kas uzrakstītas par viņu?

Publicēšanas datums : 04.03.2020

Nedēļas sākumā Harijs Stailss (Harry Styles) sniedza interviju Hovardam Sternam (Howard Stern), kuras laikā pastāstīja par dažādiem tematiem, ieskaitot dziesmu rakstīšanu un viņa sajūtām, kad skaņdarbs ir sarakstīts par viņu pašu.
Radio vadītājs uzsvēra, ka bieži vien viņa fani cenšas saprast, par kuru romantisko partneri tika sarakstīta kāda no dziesmām, kam Stailss piekrita. “Nav daudz interviju, kur es stāstu par personīgo dzīvi, taču es neesmu pret stāstīt par to mūzikā un man patīk izpaust to mūzikā, tā ir mana versija,” atzina dziesminieks.

Pēcāk Sterns atsauca atmiņā bijušās Harija romantiskās attiecības ar dziedātāju Teilori Sviftu (Taylor Swfit). Vairākums domā, ka viņas ieraksti “Out of the Woods” un “Style” tika sacerēti konkrēti par bijušo “One Direction” grupas dalībnieku. Šova vadītājam jautājot, vai tas viņu apbēdina, dziedātājs atbildēja, ka nemaz. “Es domāju par to, ko tas nozīmē - uzrakstīt dziesmu par kādu cilvēku. Man šķiet, ka tas glaimojoši. Pat, ja dziesma nav īsti iepriecinoša, tu vienalga pavadi laiku pie tās strādājot, un, ja ņemt Teilori Sviftu kā piemēru, tad viņa ir lieliska dziesma autore,” atzina mūziķis.

Noskaties interviju nedaudz zemāk:

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Mākslinieki: Harry Styles

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white