Klausies podkāstu "MANAS DZĪVES SUPERHITS BIZNESĀ" tūlīt!

Publicēšanas datums : 09.05.2022

EHR Superhits piedāvā raidījumu MANAS DZĪVES SUPERHITS BIZNESĀ ar Valdi Čirkstu! Tevi sagaida atklātas un izklaidējošas sarunas par mūziku, dzīvi un likteņa pavērsieniem.

Katru nedēļu mūsu viesi - dažādu industriju biznesa pārstāvji, studijā atcerēsies dziesmas, kas liek justies labāk, ar tām saistītos notikumus un piedzīvojumus viņu biznesa dzīvēs. Tie būs viņu dzīves SUPERHITI BIZNESĀ!

Raidījuma MANAS DZĪVES SUPERHITS BIZNESĀ spilgtākie momenti. Pilno versiju klausies jau tagad - sev ērtā laikā, portālā ehrhiti.lv un EHR aplikācijā sadaļā PODKĀSTI.   

#51 Gunita Ķiesnere - "MAXIMA" tirdzniecības un ražošanas vadītāja

Šīs nedēļas sarunā kliedēsim stereotipus par 'MAXIMA" un darbu šajā uzņēmumā, kā arī šķetināsim - - veiksmīga un laba vadītāja formula; - vērtības, kas ir mūžīgas; - sievietes biznesā; kā viņām ( ari Gunitai) klājas; - "Statjika - Statoil" zīmola bēres; - kā pieņemt darbā vīru; - vai apsver savu karjeru 'MAXIMĀ'? Jauno kadru kalve; - mūsu galvenie uzdevumi dzīvē un, protams, mūžīgā mīlestības tēma. Un, dabīgi, Gunitas Superhiti, kurus klausāmies un jūtamies labāk.

#50 Raivis Ozoliņš - TUUL skrejriteņu nomas Latvijā vadītājs

Raivim ir īpaši Superhiti. Un katram savs stāsts. Iepazīsim Raivi, skrejriteņu biznesu kā arī Raivja biznesu, kas var palīdzēt ar osteoartrītu sirgstošiem cilvēkiem - https://www.painfreeleggings.com/ Sarunas laikā uzzināsim, ar ko TUUL skrejriteņi atšķiras no citiem skrejriteņiem. Iegūsti 20 minūšu braucienu ar kodu, kuru uzzināsi noklausoties podkāstu. Kā sadzīvot un uzlabot pašsajūtu, ja esi saskāries ar osteoartrītu. Svarīgākās lietas dzīvē, patriotisms un motivācija visiem tiem, kas dzīvo un darbojas šeit, Latvijā. Kā saka Raivis - nebrauciet prom. Tas viss ar īpašajiem, Raivja superhitiem. Arī šīs dziesmas liek justies labāk.

#49 Aivars Birulis - ELECTROCAR.LV valdes loceklis

Auto, auto, autombīli....Šīs nedēļas sarunas galvenā tēma - elektromobilis. Par elektro automašīnām aprunāties ienāca Aivars Birulis, ELECTROCAR.LV valdes loceklis. Ar smaidu un smiekliem par elektroautiņiem; Kāpēc to pārdošana jāsāk ar 'mīnusiem'. Izskatām daudzos "par" un "pret". Kā latviešu uz igauņiem brauca ( ar elektro auto) - un ar ko tas beidzās. Ekonomikas maģistra padomi slinkākajiem biznesmeņiem. Ko darīt, ja saruna kļūst nepatīkama un, kā parasti - dziesmas, kas liek justies labāk. Superhits.

#48 Inese Ozola - Amoralle un Amoralle Level Up dibinātāja

Sievišķīgs raidījums sievišķīgām sievietēm un vīriešiem, kuri to prot novērtēt. Šoreiz dziesmas, kas liek justies labāk izvēlējās Inese Ozola -Amoralle un Amoralle Level Up dibinātāja. Klausoties tās uzzināsim, kā Amoralle no 'pelnrušķītes' pārvērtās par....seksīgu un iekārojamu 'dāmu'. Ko īsti nozīmē 'Amoralle" un kāpēc nekā amorāla tur nav. Amoralle Level Up - no sievietes uz sievieti sievietei. Kam tas, kur tas, un kāpēc tas. Trīs svarīgie jautājumi - sev un tiem ar ko satiecies (svarīgākie jautājumi efektīvai dzīvei?) Padoms sev jaunībā. Kas, idritvai, ir bodijs un peņuārs? Kā ir būt sievietei biznesā? Kāpēc rakstīt dienasgrāmatu un vēl daudzas citas interesantas domas un apsvērumi dziesmu, kas liek justies labāk pavadībā.

#47 Mārcis Rēdmanis - Roviko Latvija vadītājs

Viena no jautrākajām Manas Dzīves Superhits biznesā epizodēm. Roviko Latvija vadītājs Mārcis Rēdmanis stāsta par noderīgāko ierīci daudziem - alkomentriem. Kā arī sarunas gaitā noskaidrojam atbildi uz Šekspīra cienīgo jautājumu: "A ko man tagad darīt?" Kā mūziķis par biznesmeni tapa; Lietas, kurām nedrīkst nepievērst uzmanību; Kā latviešiem mācīties sevi paslavēt, par vīriešu raudāšanu un vēl daudz ko citu, klausoties dziesmas, kas liek justies labāk.

#46 Telmans Guževskis - operdziedziedātājs, tenors un aktieris

Šīsnedēļas podkāsta viesis starptautiski atzītais operdziedziedātājs, tenors un aktieris Telmans Guževskis. Telmans dalās ar savu pieredzi un pārdomām par mūzikas industriju, savām gaitām industrijā un ieteikumiem jaunajiem māksliniekiem, kas meklē savu ceļu uz pasaules skatuvēm.

#45 Reinis Bērzkalns - Balcia Insurance

Ieklausieties visi ekstrēmo sporta un dzīvesveida piekritēji! Šīs nedēļas Manas Dzīves Superhits biznesa sadaļas viesis - Reinis Bērzkalns no Balcia Insurance. Klausoties lielisku dziesmu izvēli, tuvāk iepazīsim apdrošināšanas biznesu, kā arī jaunāko un vēl nebijušu produktu Latvijas apdrošināšanas tirgū - EXTREME. Runājot par dzīvi un darbu - kas Reinim padomā; vai vajadzētu apdrošināt laulības; kā labi iesākt dienu, kā arī kā arī novērtēt panākumus - dienas noslēgumā vai dzīvē kopumā. Un, protams, uzzini vairāk par apdrošināšanu aktīvai dzīvei un sportam – noderēs!

#44 Anita Muižniece - Izglītības Ministre

Business Editon raidierakstā viešņa no ... nē, nevis no nākotnes, bet ar nākotnes vīzijām; Izglītības Ministre Anita Muižniece. Vai viegli būt jaunam? Tas ir - jaunai. Ministrei. Vai esam uz pareizā ceļa 'lai nokļūtu pie prāta gaismas?" Ikvienam ir kāda aizraušanās, par kuru citi saka - tiešām? Tu to dari? Es TIKU pārsteigts!!! Vērtības un lietas, kas ir liekas, kā arī atmiņas par 'vētraino jaunību', ko uzjundī ne tik 'politkorekta' dziesma. Vari uzminēt, kas tā ir un kas to izpilda? Anita atklāti par savu nākotnes redzējumu un atklāsmēm, kā arī par to, ka galvenais ir būt cilvēkam un arī nepazaudēt cilvēcību. Un dabīgi, iepazīsim Anitu klausoties viņu SuperHitu izvēli, kas kā zināms, liek justies labāk!

#43 Edijs Bergmanis - 'CItro' veikalu tīklu pārstāvis

Edijs atklāj noslēpumus: Kā notiek to produktu izvēle, kas būs atrodami veikalā; Kāpēc Lietuvas gurķi ir lētāki Latvijā un otrādi; Kuri produkti ir tuvāki Latgales vai Kurzemes iedzīvotājiem un kāpēc; Klausoties dziemas, kas vienmēr liek justies labāk, atklājam Edija dažas personības šķautnes, kā arī skaļi smejamies par viņa 'performanci'.

#42 Linda Groma - LLU mārketinga un komunikācijas centra speciāliste, lektore

Klausāmies Lindas dziesmu izvēli un jūtamies labāk. Čalojam par brīvību, ceļošanu un dzīvošanu RV, kā atrast dzīvesbiedru, biznesa partneri un darbu vienuviet, par iedvesmu un svarīgo dzīvē, un, protams, mīlestību. Skanot dziesmām, kas liek justies labāk.

#41 Andris Rasiņš - alus someljē

Īpašs podkāsts alusmīļiem, citādi zināmiem kā beergeeks. Studijas īpašais viesis alus someljē Andris Rasiņš un viņa SUPERHITI! Šajā raidījumā kliedējam daudzos mītus par alu un tā tapšanu; Uzzini, kuri ir labākie ali un kā tie top; Kā kļūt par alus somalje; Alus darīšanas attīstība pasaulē un Latvijā; Vai zini, kas ir ĀRPUS? Cik daudz dzer somalje? Kādi ali piestāv kādiem ēdieniem; Kas alum kopīgs ar hiphopu un vai vispār ir kaut kas kopīgs; Par alus festivālu augustā un vēl par daudz interesantām alus somalje dzīves gaitām klausoties dziesmas, kas liek justies labāk. Atceries: Alkohola lietošanai ir negatīva ietekme

#40 Anita Skudra - SIA "Rīgas Meži" valdes priekšsēdētāja

Šīs nedēļas viešņa Superhits studijā SIA "Rīgas Meži" valdes priekšsēdētāja Anita Skudra. - Uzzināsim, kādus darbus veic SIA "Rīgas Meži; - Ar ko "Rīgas Meži" atšķiras no citiem līdzīgiem uzņēmumiem; - Par mežu attīstības un apsaimniekošanas nepieciešamību ; - Par šī darba vērtību un atbildību nākamo paaudžu priekšā; - Šīs industrijas un 'zaļā kursa' attīstība, un ko sagaidīt tuvākajos gados; - Iepazīsim Anitas skatījumu uz dzīvi, viņas dzīvesstāsts, kā arī dzirdēsim viņas izvēlētos Superhitus, kas, kā vienmēr, liek justies labāk.

#39 Krišjānis Znotiņš - Eleving Group uzņēmumu Latvijā vadītājs

Šīs nedēļas viesis Superhits studijā Eleving Grupas Latvijā vadītājs Krišjānis Znotiņš. - Uzzināsim, kādus zīmolus sevī ietver Eleving Grupa; - Par 'lielajām pārmaiņām' automašīnu lietošanas iespējās; pieejamā mobilitāte visiem Latvijas iedzīvotājiem; - Kas ir Rentiplus un automašīnas abonēšana; - Plusi un mīnusi auto abonēšanā salīdzinājumā ar automašīnu kā īpašumu; - Šīs industrijas stratēģiskā attīstība, un ko sagaidīt tuvākajos gados; - Iepazīsim Krišjāņa pozitīvo dzīves pozīciju, kā arī dzirdēsim viņa izvēlētos Superhitus, kas, kā zināt, liek justies labāk.

#38 Ieva Bula - Smartlynx Crew Travel Officer and Brand Ambassador

Kā parasti dziesmas, kas liek justies labāk, pilnā vārda nozīmē Superhiti. -Uzzinām, kas ir Smartlynx un kā tas var būt noderīgs jums; -Cilvēciskais faktors avio darbībā; -Kāpēc lidmanšīnas kavē; -Vai egoisms var būt 'labs'? -Koncerts, kurā Tu nesagaidi savu dziesmu. -Par savas vērtības apzināšanos un, cik svarīgi ir darīt darbu, kas tev patīk - tas viss skanot Ievas izvēlētajiem Superhitiem.

#37 Artūrs Kostins - Altero vadītājs un līdzdibinātājs

Protams, klausīsimes mūziku, kas liek justies labāk. Taču arī uzzināsim daudz ko vairāk par 'Altero' no paša vadītāja. Kas ir 'Altero' un kā tas radās? Kādu vietu šī platforma ieņem vietējā un Baltijas tirgū. Kādēļ mums tādu vajag? Kā iegūt un, galvenais, kā saglabāt klientus un to plūsmu. Protams, Arturs dalīsies ar pārdomām par to kas ir veiksmīgs uzņēmējs un cilvēks kopumā, un vēl daudz kas cits dziesmu, kas liek justies labāk pavadībā.

#36 Līga Vālodze - Euro Live Technologies personāla atlases vadītāja

Klausoties dziesmas, ko izvēlējās Līga un kas liek justies labāk uzzināsim: Kādas karjeras iespējas piedāvā Euro Live Technologies; Kā īstenot savus sapņus un kāpēc jaunība "nav šķērslis"; Personības veidošanās un veiksmes principi; Daži ieteikumi labai komunikācijas prasmei. Prasme 'lasīt' cilvēkus, un vēl citas saistošas tēmas, klausoties Superhītus, kas vienmēr liek justies labāk.

#35 Igors Prokofjevs - VIA SMS GROUP mārketinga vadītājs

Klausoties Igora hitparādi uzzināsim: - kas ir un kā darbojas SMS GROUP; - atspēkosim mītus par ātrajiem kredītiem; - ko sagaidīt no VIA SMS pakalpojumiem; - par uzņēmuma vērtību sistēmu, un kas ir veiksmīgs uzņēmums; - laba mārketinga atziņas un, protams, dziesmas, kas liek justies labāk.

#34 Liene Brizga-Kalniņa - Latvijas Dabas Fonda komunikācijas vadītāja

Superhitus un dāvanas, bez kurām nevaram dzīvot https://ldf.lv/lv/article/latvijas-dabas-fonds-piedava-iegadaties-davanu-bez-kuras-nespejam-dzivot piedāvā Latvijas Dabas Fonda komunikācijas vadītāja Liene Brizga- Kalniņa. Raidījumā tiksim skaidrībā, kas ir laba komunikācija; uzzināsim, kas ir bioloģiskās pļavas un kā kļūt par to atbalstītājiem; uzzināsim, kāpēc biotopi un bioloģiskās pļavas ir svarīgas mums cilvēkiem; aprunāsimies par stārķu ģimenes seriāla 'meksikāņu gaumē' tiešraidi, kā arī tuvāk iepazīsim LDB komunikācijas vadītāju Lieni un Latvijas Dabas Fonda darbību. Apdāvinies arī Tu ar ar dāvanām, bez kurām nevaram dzīvot https://ldf.lv/lv/article/latvijas-dabas-fonds-piedava-iegadaties-davanu-bez-kuras-nespejam-dzivot - pilnā vārda nozīmē.

#33 Anete Bilzēna - Nacionālā Zooloģiskā parka valdes locekle

Aktuālā tēma - kā dzīvnieku pasaule, zooparks iederās biznesa vidē. Noskaidrosim: # kā notiek dzīvnieku izvēle zooparkam; # kādi bija Anetes pirmie mājdzīvnieki; # kāda ir atbildība, un kā tomēr nekļūt par biznesa haizivi; # kādas īpašības un rakstura iezīmes ir nepieciešamas tādā darba vidē; # par mākslu būt savā vietā un spēju ar cieņu darīt ikvienu darbu. Tas viss, protams, kopā ar dziesmām, kas liek justies labāk.

#32 Ivars Norvelis - valdes loceklis SIA Baltijas Sporta Auto Porsche importētājs

Klausoties Ivara superhitus uzzināsim: # par autoindustrijas smalkumiem; # kā pārdeva automašīnas trakajos 90jos; # kāpēc gadiem ejot ir grūtak uzticēties; # par autoindustrijas nākotni; # par dažādiem hobijiem, kas palīdz atgūt līdzsvaru, klausoties dziesmas, kas liek justies labāk.

#31 Laura Rumbina - IPF Digital Latvia vadītāja.

Klausoties Lauras superhitus uzzināsim: # par aklātības vērtību; # par sevis programmēšanu uz veiksmi vai neveiksmi; # par paradoksāliem iekšējā miera meklējumiem; # par vienīgo vietu, kur var veidot pārmaiņas; # par riskiem un atbildību, un citām svarīgām tēmām, klausoties dziesmas, kas liek justies labāk.

#30 Kaspars Fedorovs - Evolution Latvia operacionālās struktūrvienības vadītājs.

Šajā raidījumā Kaspara TOP5 un sarunas par: # kas ir Evolution Latvia un karjeras iespējām; # ambīcijas, un kā tās piepildīt; # personīgās izaugsmes veidi un kā šo izaugsmi mērīt?; # noderīgās lietas, ko var mācīties YT; # sirds, kas liek darīt lietas un loģika, kas palīdz sasniegt rezultātu; Tas viss un citas interesantas tēmas kopā ar dziesmām, ka liek justies labāk.

#29 Kerli Gabriloviča -Luminor bankas Latvijā vadītāja

Ar savas dzīves superhitiem studijā Kerli Gabriloviča -Luminor bankas Latvijā vadītāja. Runājam par naudu, par mīlestību un daudzām lietām, kas ir starp minētajām divām: # ko igauņi saka par latviešiem; # kaķis, un kāds tam sakars ar durvju mainīšanu; # igauņu meitene Latvijā; # valodas īpatnības, budisms, un vai neesam kļuvuši pārāk nejūtīgi pret pasauli; # dzīve ka fjūčers un citi Kerli piedzīvojumi banku un mūzikas pasaulē. Protams, ar dziesmām, kas liek justies labāk.

#28 Ilze Grase-Ķibilde , Moller Baltic Import vadītāja

Ar savu dziesmu TOPu studijā Moller Baltic Import vadītāja Ilze Grase-Ķibilde. Atklājam mārketinga un auto trendus, kā arī: # laižam ar kabrioletu novembrī; # problēma nav problēma; problēma ir attieksme pret problēmu; # kritiskie brīži attiecībās un spēja atvainoties; # par saprašanaos bez vārdiem un daudziem citiem dzīves sīkumiem vai lielumiem, klausoties dziesmas, kas liek justies labāk.

#27 ĒRIKA MOSKVINA , LG Mārketinga nodaļas Baltijas valstīs vadītāja

Šis noteikti ir pats 'smagākais' raidījums; man viešņa studijā LG Mārketinga nodaļas Baltijas valstīs vadītāja Ērika Moskvina: Rokmūzikas pavadībā noskaidrosim: # kā garšo tarantulas; # vai suņus ēst ir ētiski; # ko sieviete viena pati meklē Everestā; # īpašā elpošanas metode; # ko sagaidīt no cilvēkiem Āzijā un daudzus citu Ērikas dzīves piedzīvojumus kopā ar dziesmām, kas liek justies labāk.

#26 ZANE LAPIŅA, WOLT mārketinga vadītāja Latvijā

Visnotaļ nenopietna un jautra saruna par nopietnām tēmām kopā ar WOLT mārketinga vadītāju Latvijā Zani Lapiņu. Čalojam par: # kā WOLT 'pārdod' laiku; # mārketinga 'noslēpumi' un zīmola stāsts; # 'slikttajiem ieradumiem' ; # 3 mūžīgās mīlestības un pārmaiņas; # kas piešķir vērtību cilvēkam; # saistošā grupa "Muse"; # attiecībām - kā mēs tās veidojam un kā izsvērt kur, ko un kāpēc - klausoties dziesmas, kas liek justies labāk.

#25 ANDIS LAVEIĶIS, reklāmas aģentūras 'Initiative' vadītājs

EHR Superhitus izvēlas reklāmas aģentūras 'Initiative' vadītāju Andi Laveiķi. Raidījumā aprunājamies par: # kāds ir labs uzņēmuma vadītājs; # kāpēc Andis izvēlas mierīgu mūzikus sportojot; # vai mums ir jāzin, ko nesīs rītdiena? # pārsteigums 'svešiniekiem', ko ikviens var darīt ikdienā; # veidi, kā rīkoties, ja sastopies ar neadekvātu rīcību; # nedaudz par spokiem un mums neredzamo pasauli; # X -faktors un kā tikt galā ar stresu, kā arī daudzas aizraujošas atklāsmes, klausoties dziesmas, kas liek justies labāk.

#24 ARVILS KUPRIS, Oriflame vadītājs Baltijas valstīs

Klausāmies Arvila SuperHitu TOP5 un uzzinām: # Kas ir mārketinga inženierija; # Zināt to, ka neko nezini: # Kas ir lētākais resurss, un vai tas ir bezjēdzīgs; # Ģeniālas idejas, kā nopelnīt miljonus? # "Noslēpumi" no jautrās dzīves'; # Stāsts par to, kā studenti uz Lattelekom zvanīja; # Vai vajag ēst taukus? un daudzi citi pārspriedumi, klausoties dziesmas, kas liek justies labāk. Manas Dzīves Superhits.

#23 GUNDEGA LAUGALE, Maxima Latvija mārketinga departamenta direktore

Šoreiz dziesmas izvēlas Maxima Latvija mārketinga departamenta direktore Gundega Laugale. Uzzināsim karjeras veidošanas 'noslēpumus' - kas ir galvenā atslēga; # kā ļaut citiem ( darbiniekiem un bērniem) klupt un pieļaut kļūdas; # šis un tas par lielajām dzīves atklāsmēm un kā tās nāk; # nūjošana NAV vienkārša pastaiga; # par labo cilvēkos un vēl, un vēl, un vēl, kopā ar dziesmām, kas liek justies labāk.

#22 RAIMONDS OKMANIS, LATS valdes priekšsēdētājs

Ar savu superhitu izlasi studijā LATS valdes priekšsēdētājs Raimonds Okmanis; Klausīsimies dziesmas, kas liek justies labāk un uzzināsim: # kā Kanādas letiņi studentus par spiegiem uzskatīja; # kā būt pareizajā vietā un pareizajā laikā; # vai mūsu iedomātais darba tikums ir mīts; # par vēsturi no otras okeāna puses; # kas Raimondam ir kopīgs ar Kārli Ulmani; # par Latvijas muzikālajām un Raimonda vērtībām, kā arī veiksmes formulu; to, kas ir pamatā šai formulai un daudzas citas interesantas un aizraujošas lietas, pozitīvā gaisotnē klausoties dziesmas, kas liek justies labāk. Vienmēr!

#21 MĀRTIŅŠ BARKĀNS, Abavas vīna darītavas saimnieks

Šoreiz dziesmas, kas liek justies labāk 'uzspēlē' Abavas vīna darītavas saimnieks Mārtiņš Barkāns. Dziesmām pa vidu ieskatīsiemies: # Sabiles vīna darīšanas vēsturē; # parunāsim par demogrāfiju un seriālo monogāmiju; # AI MEIK PĪPL HEPĪ; # latviešu klasika - kad paliek vairs tikai prieks; # dzīves lamatas, iedvesma un radīšana; Klausies un baudi dziesmas, kas liek justies labāk. Manas dzīves Superhits.

#20 ZANE ARNĪTE, INTENSE MEDIA BALTIC vadītāja

"The Doors", 90to gadu grunge, divtūkstošo gadu roks un mūsdienu pops- tik dažāda ir INTENSE MEDIA BALTIC vadītājas Zanes Arnītes muzikālā gaume un dzīve. Zane atklāj: # savu ceļu reklāmā - ieklausies, varbūt tas ir arī tavs aicinājums; # digitālais 'glamūrs' un kalifornizācija; # cik daudz vari izdarīt Tu? Tu būtu pārsteigts! # kulta grupas un 'kaut kas tajā visā ir"; # kā būt īstajā vietā; # Zanes deja pie mikrofona; # par cieņu, dzīvesprieku un likstām par spīti - mūzikas, kas liek justies labāk pavadībā. Šis ir manas dzīves SuperHits ar Zani Arnīti.

#19 INGMĀRS PŪĶIS, LMT viceprezidents

Ar dziesmām, kas liek justies labāk, šonedēļ studijā Ingmārs Pūķis - LMT viceprezidents. Uzzināsim dažas lietas no Ingmāra dzīves, kā piemēram: # kā no avīžpuikas kļūt par sakarnieku?Un kāds tam sakars ar bioloģiju; # dzīvesprieka vērtība un 'čujņiks'; # vai stabila sistēma ir 'laime' vai 'nāve'? Un vai mums to vajag? # krāsainie sapņi, kas ir labāki par Netflix; skaties arī Tu; kā arī daži stāsti par kanjoningu, zemessardzi, cilvēces pieaugšanu un reingkarnāciju. Ingmāra superhiti, kas liek justies labāk.

#18 ILZE ZOSULE, juriste, uņēmēja un labdarības projekta Hospiss.lv viena no dibinātājām

Viešņa studijā - juriste, uņēmēja un labdarības projekta Hospiss.lv viena no dibinātājām Ilze Zosule. Čalojam par # padomju vēsturi un laimīgo bērnību; # kāpēc un kā saglabāt veselīgu paškritiku un izvairīties no iedomības; # Ziemassvētki vasaras vidū un svētku sajūta; # kāda ir Ilzes dāvanu gādāšanas metode; # uzzināsim, kas ir hospiss.lv, un kāpēc tas ir tik aktuāli; # parunāsim par elkiem, mīlestību un citām mūžīgām tēmām dziesmu, kas liek justies labāk pavadībā.

#17 VALTS KĀRKLIŅŠ,Bite lielo klientu nodaļas direktors

Ielūkosimies Bite lielo klientu nodaļas direktora Valta Kārkliņa dziesmu pasaulē un uzzināsim: # kas kopīgs 'action man' Valtam un Elvisam Preslijam; # kāpēc latviešiem ir tik sērīgas dziesmas; # ko nozīmē darbības vārds 'mīlēt'; # par digitālo meditāciju un 'me time'; # kas, pie velna' ir sprogkājis un kā tas izskatās; # vai mūža mīlestība vēl aizvien ir vērtība; # šo un to par 'normālu ģimeni' un kā saglabāt vēsu prātu. Tas viss klausoties dziesmas, kas liek justies labāk.

#16 VILNIS DEBESNIEKS,SKANDI MOTORS PĀRSTĀVIS, elektro auto eksperts.

Dziesmas izvēlās Vilnis Debesnieks - elektro auto eksperts. # uzzini par elektro auto priekšrocībām un esi 'trendā'; # kāpēc elektroautiņi ir stilīgi un 'neizbēgami'; # izvirzīt mērķus un sajust uzvaras garšu; # vai arī Tev sports palīdzēs sajust līdzsvaru dzīvē? # kā neiestigt 'vāveres ritenī' un baudīt dzīvi; # interneta komentāri - ar ko mums nepatīk saskarties, kā 'necepties'par tiem, un daudzas citas aizraujošas tēmas klausoties dziesmas, kas liek justies labāk.

#15 MĀRTIŅŠ ISKROVS, SIA "Food Factory" dibinātājs, līdzīpašnieks.

Studijā ar savu dziesmu izvēli Mārtiņš Iskrovs -cilvēks emulators. Izmēģinājis dzīvē praktiski visas sfēras un darbus. Dzīves vērotājs, analizētājs un baudītājs. Sia "Food Factory" dibinātājs, līdzīpašnieks. Sertificēts fitnesa treneris un vairāku ēdināšanas uzņēmumu vadītājs. Starptautisku Fitnesa sacensību godalgots dalībnieks kategorijā "Men's Physique". Profesionāls makšķerēšanas sportists kategorijā "Spiningošana no laivām" . H2Hfish starptautisko makšķerēšanas turnīru līdzorganizātors un līdzīpašnieks. Nekad nezaudēju - vai nu uzvaru, vai mācos. Dzīves moto: NEKAD,NEKAD,NEKAD NEPADODIES ! Runājam par # veiksmēm un neveiksmēm; # no bārmeņa par baņķieri; # sportu un uzturu; # mīlestības paaudzi; # makšķerēšanas sporta nianses; # kaunu un citām dzīves īpatnībām kopā ar dziesmām, kas liek justies labāk!

#14 DIDZIS BREMZE, SIA Norde izpilddirektors.

Dziesmas, kas liek justies labāk šoreiz ir izvēlējies SIA Norde izpilddirektors Didzis Bremze! Didzis par sevi: Kad biju jauns un mazs man bija bails no augstuma, tagad vēljorojām ir bail, bet vairs nebaidos. Mana mīļākā vieta ir pavadīt laiku ārā, bet mājās, tā ir garāža. Ja man būt jāizvēlas viens ēdiena veids uz visu atlikušo mūžu, tas būtu meksikāņu, jo tas ir spicy. # Pārrunājam soctīku kultūru un 'sekošanu'; # alus darīšanu un dzīvi Amerikā; # par sabiedrisko procesu ietekmēšanu un līdzdalību tajos; # 3 sekunžu princips un citas interesantas un neparastas lietas kopā Didža dzīves superhitiem.

#13 HENRIJS BUKAVS, Latvijas Airēšanas Federācijas prezidents.

Šoreiz pa mūzikas viļņiem airējam kopā ar Latvijas Airēšanas Federācijas prezidentu Henriju Bukavu. Kopā apcerēsim: #močus, ātrumu un adrenalīnu; # akadēmiskā airēšana = mentālais līdzsvars un lieliska fiziskā forma; # DJ pieredze un Uģa Poļa milzīgie skaļruņi; # klasika - Depeche Mode un Midnight Oil; # liktenis un Džordžs Maikls; # māka saglabāt līdzsvaru dzīvē un airēšanas sporta "fun facts",kā arī daudzas citas interesantas tēmas klausoties dziesmas, kas liek justies labāk. Manas dzīves superhits!

#12 GATIS KOKINS, optikas veikalu tīklu (Vision Express, Vizionette, Dr. Lensor, Optio Optika) dibinātājs un līdzīpašnieks.

Studijā viesojas Gatis Kokins - optikas veikalu tīklu (Vision Express, Vizionette, Dr. Lensor, Optio Optika) dibinātājs un līdzīpašnieks. # Uzzināsim interesantus faktus par optikas industriju un ar to saistīto zinātni; # par gatavību uz visu; # kā pārvaram krīzes; # par pokeri un spēli uz naudu; # ģimene- spēks un motivācija # cilvēcība un 'vilku' likumi biznesā; # liktenis, nolemtība un brīvā griba, kā arī daudzas citas aizraujošas tēmas klausoties dziesmas, kas liek justies labāk!

#11 LANA VASIĻJEVA, Sefinance un Latkredit mārketinga daļas vadītāja.

Viešņa studijā -Sefinance un Latkredit mārketinga daļas vadītāja Lana Vasiļjeva: Ikdienas steigā un rutīnā ir jācenšās nepazaudēt sevī iekšējo bērnu, jo viena soļa attālumā no pieaugušā domāšanas veida ir pensionārs. Viens no veidiem, kā to izdarīt ir neuztvert sevi un apkārtējos pārāk nopietni, kā arī mācīties būt atvērtam un vienkārši ļauties. Visi nepieciešamie resursi jau ir mūsos, atliek tikai tam noticēt. # par mārketingu, reklāmu, nejaušībām un "fake"CV; # daudzie mīlestības veidi; # kas traucē pieaugušajiem?; # iemīlēšanās vairākos; vai zviedru ģimene; # laimes mirkļi, apziņas paplašināšana un šokolāde; # sapņu vieta Maiami; # prāta mehānismi, radošums, pornogrāfija un brīnumi, kā arī citas sastošas tēmas dziesmu, kas liek justies labāk pavadībā!

#10 RAIVO ROSTS,Tele 2 CCO.

Ar savu dziesmu izvēli MDzSH studijā TELE2 CCO Raivo Rosts. Šoreiz runājamies par # Tele2 kustību "Latvija strādā"; # par dzīvi Maskavā un sajūtām, ko var iegūt tikai Latvijā; # ko nozīmē jēgpilns internets; # par neesošo 40 gadu 'krīzi', darbaholismu un ambīcijām; # komunikācija attālināti un klātienē, kā arī daudzas citas tēmas, klausoties dziesmas, kas liek justies labāk.

#09 ANDRIS EGLĀJS,TeT mārketinga direktors.

Muzikāla saruna ar TeT mārketinga direktoru Andri Eglāju. # tēti, kas ir '90 b*tch un '90 gadu kucēni; # muzikālā gaume un daži '80 un '90 gadu hiti; # laiks; subjektīvs lielums, vai objektīva parādība; # gaitas Vācijā un der 'Talka'; # Slovēnija. Valsts, kuras nosaukumā ir LOVE! # kas un kam mēs dzenamies pakaļ? # par mīlestību, laimi un to kas svarīgs ikvienam, mūzikas, kas liek justies labāk pavadībā.

#08 JŪLIJA HARITONOVA, Rimonne Rīga (Mattel rotaļlietu izplatītājs) mārketinga vadītāja.

Šajā raidījumā tuvāk iepazīstamies ar Jūliju Haritonovu, Rimonne Rīga (Mattel rotaļlietu izplatītājs) mārketinga vadītāju. Runājam par: # dejošanu savā dzīvojamā istabā un dziedāšanu dušā; # sīkumiem, kas kaitina un sīkumiem, kas iepriecina; # dzīvojam šodienai? # svarīgākais dzīvē un sniegs aprīlī; # vai ir iespējams atdot sevi visu? Un, protams, par mīlestību un mūziku.

#07 JEKATERINA PUKINSKA, Barbora mārketinga vadītāja.

Šajā raidījumā tuvāk iepazīstamies ar Jekaterinu Pukinsku, Barbora mārketinga vadītāju. 1. Ko īsti nozīmē Barbora; 2. Par ērtībām un neērtībām, kāds tam sakars ar pārliecību; 3. Vai var atdot visu? Retoriski. Vai pa īstam? 4. Līdzsvars un kur to meklēt; darbs, ģimene un personiskā izaugsme; 5. Psiholoģija un 'self help' - kam, ko un kāpēc. 6. Cilvēku domu lasīšana un ko īsti mēs kontrolējam, kā arī daudzas citas interesantas un atklātas tēmas.

#06 VIKIJA KLIŠĀNE, "SexyStyle" mārketinga vadītāja

Studijā "SexyStyle" mārketinga vadītāja Vikija Klišāne. Šajā podkāstā: 1. Par muzikālo gaumi; 2. Ļauties vai kontrolēt; 3. Latviešu seksuālā kultūra; 4. Pieaugušo rotaļlietas; Jā. Nē. Kāpēc? 5. Stereotipi un aizspriedumi; 6. Ko nedarīt pieaugušo rotaļās, jeb kāpēc "50 Greja nokrāsas" neder kā instruktāža, un daudzas citas interesantas un brīžiem pikantas tēmas.

#05 KĀRLIS OZOLS, 220.lv Marketplace pārdošanas vadītājs Latvijā

Kārlis Ozols ir Pigu Grupas 220.lv Marketplace pārdošanas vadītājs Latvijā. 220.lv Marketplace ir tiešsaistes tirdzniecības platforma, kurā ikviens uzņēmējs var ievietot savas preces tirdzniecībai Baltijā lielākajā e-veikalu tīklā (220.lv, pigu.lt, kaup24.ee). Kārlis ir arī grāmatas "Kā gūt panākumus Latvijā" autors, kurā apkopoti panākumiem bagātu Latvijas cilvēku stāsti par viņu ceļu uz sasniegumu virsotnēm. Brīvajā laikā aizraujas ar grāmatu lasīšanu, velo braukšanu un galda spēlēm. Uzzini, kāda ir Kārļa Ozola panākumu atslēga, kā arī klausies viņa superhitu TOP 5.

#04 GUNDARS MARGĒVIČS, Moller Baltic Import Volkswagen mārketinga vadītājs Baltijas valstīs

Studijā ar savu hitu izvēli Gundars Margevičs, Moller Baltic Import Volkswagen mārketinga vadītājs Baltijas valstīs. Nenopietnas sarunas par nopietnām tēmām, un arī par mūziku. Par sevi Gundars saka: "Es esmu auto industrijas dinozaurs, dzīves jēgas meklētājs, melnā humora atbalstītājs." Ienāc un noklausies.

#03 IZLE PRIEDĪTE, VEIKALU TĪKLS "TOP!"

Ilze Priedīte, mārketinga direktore un valdes locekle vietējā veikalu tīklā “top!” ar plašu mārketinga pieredzi dažādos Latvijas uzņēmumos vairāk nekā 10 gadu garumā veidojot dažādu zīmolu atpazīstamību un to mīlestību. Darbā uzdrīkstas riskēt un ieviest ko jaunu. Brīvajā laikā aizraujas ar dažādām sportiskām aktivitātēm, izbauda mūziku, ēst gatavošanu un cilvēkus sev apkārt. Patīk ceļošana, citu kultūru iepazīšana un fotografēšana. Patīk automašīnas un ātrums.

#02 KASPARS TUPIŅŠ, VIADA BALTIJA

Kaspars Tupiņš, Baltijasmaratoni.lv kustības aizsācējs un ‘’VIADA Baltija’’ mārketinga vadītājs. Marketelogs ar vairāk kā 15 gadu profesionālo pieredzi. Šobrīd turpina aktīvi darboties sporta mārketingā, veidojot unikālus ‘’THE COLOR RUN’’, jeb krāsu skrējiena pasākumus Baltijā un organizējot dažādus sporta mārketinga pasākumus, sadarbojoties ar Pasaules līmeņa zīmoliem, kā arī attīstīt VIADA zīmolu Latvijā. No darba brīvajā laikā ir aktīva dzīvesveida piekritējs un aizrautīgs ceļotājs.

#01 RIHARDS FRĪDENBERGS, DINAMO RIGA SHOP

Raidījuma viesis - Rihards FrĪdenbergs, DR SHOP pārstāvis. DR SHOP ir oficiālais Dinamo Rīga uun HK Rīga merchandise ražotājs un izplatītājs. Reklāmists ar vairāk kā 15 gadu stāžu. Patlaban aktīvi darbojas sporta mārketingā, galvenokārt ar hokeju saistītos projektos. Iepriekš dibinājis pats savu radošo aģentūru kura pirmajā gadā sasniedza 1 miljonu latu lielu apgrozījumu, vadījis starptautiskas mediju aģentūras filiāli Latvijā, bijis Latvijas Reklāmas Asociācijas valdes loceklis kā arī pasaulē lielākā reklāmas festivāla Cannes Lions Young Lions uzvarētājs Latvijā un dažus gadus vēlāk bijis arī šī festivāla pārstāvis Latvijā. No darba brīvajā laikā aizraujas ar velosportu un velotūrismu kā arī ir liels 70 – 80. gadu auto entuziasts.

Klausies podkāstus EHR aplikācijā savā viedtālrunī vai planšetdatorā. 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white