Klausies Global Dance Chart kopā ar Failiem.lv!

Publicēšanas datums : 26.02.2021

Ja nevaram aiziet uz ballīti, tad ballīte nāk pie mums! Katru piektdienas vakaru no plkst. 21.00 līdz 23.00, EHR sadarbībā ar Failiem.lv piegādā Tev karstākos deju hitus Global Dance Chart topa ietvaros!

Global Dance Chart ir pasaulē pazīstams jaunāko deju hitu mūzikas tops, kuru tulko un vada populārs EHR dīdžejs [Ex] da Bass.

image 3

Topā var dzirdēt pasaules 40 populārākos deju hitus,  kas tiek apkopoti no Holandes deju mūzikas zvaigznes Vesels van Dīpens (Wessel van Diepen) projekta. Klausies Global Dance Chart, lai dzirdētu jaunāko deju mūzikas miksus un intervijas ar pasaules slaveniem dīdžejiem un mūzikas producentiem, piemēram, David Guetta, Martix Garrix, Armin Van Buuren un citiem.

image 1

Bet ja vēlies nosūtīt savu jaunāko mūzikas singlu draugiem vai padalīties ar atmiņām, nebojājot foto un video kvalitāti, tad Failiem.lv ir tavs glābiņš un labā roka, jo spēj izpildīt visas šīs funkcijas ātri un kvalitatīvi. Failiem.lv ir datu glabāšanas serveris, kas palīdz lietotājiem ērti glabāt, ātri pārsūtīt vai publicēt foto, video, audio un cita veidu dokumentus, norādot piekļuves tiesības cilvēkiem. Jaunākās Failiem.lv platformas “video.failiem.lv”  ietvaros ir iespējams veidot konferences, kā arī pārdot digitālo saturu. Izmēģini jau tagad, Tev patiks! 

image 2

Noskaņojies brīvdienām un klausies Global Dance Chart sadarbībā ar Failiem.lv piektdienās 21:00 EHR radio stacijas ēterā!

EHR mūzikas kanālus var klausīties arī savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white