Klāt ir jaunā Avicii dziesma “SOS” ar Aloija Blaka dalību

Publicēšanas datums : 11.04.2019

Dziesma “SOS” ir pirmā izdotā dziesma no topošā Avicii pēcnāves albuma “Tim”, kas tiks izdots 6. jūnijā. Ierakstā ir dzirdama amerikāņu mūziķa un ierakstu producenta Aloija Blaka (Aloe Blacc) balss. 

Kad Avicii devās mūžībā, viņa albums bija gatavs uz 90%. Viņa ģimene, kā arī draugi un kolēģi Albins Nedlers (Albin Nedler) un Kristofers Fogelmarks (Kristoffer Fogelmark) pieņēma lēmumu pabeigt mūziķa albumu. “Strādāt pie dziesmu pabeigšanas bija...Es kļūstu paralizēts tikai par to runājot, bet galvenais bija izdarīt visu tā, kā to redzēja Tims”. preses relīzē stāsta Kristofers Fogelmarks.

“Viņam bija savs stils kā spēlēt klavieres”, stāsta Albins Nedlers,”Kā rezultātā viņam dažreiz izdevās izveidot neparastu skanējumu. Tima pirkstu nospiedumu burtiski ir viscaur dziesmai “SOS””.

Personīgajās Avicii piezīmēs tika atrasts, ka izpildītājs vēlējās strādāt kopā ar Aloiju Blaku, kura vokāls ir dzirdams 2013. gada hītā “Wake me up”. Tāpēc mūziķis ticis uzaicināts uzdāvināt savu balsi arī dziesmai “SOS”.

“Es domāju, ka “SOS” tika sacerēta ātrāk pirms sava laika”, preses relīzē izsakās Aloijs Blaks. “Uzrakstītie dziesmas vārdi ir par viņa cīņām un, man šķiet, ka tas ir ļoti svarīgs temats, ar ko dalīties, it īpaši ar viņa atpazīstamību un piekļuvi citu cilvēki ausīm un sirdīm. Tādējādi dodot cilvēkiem vārdus, ar kuru palīdzību viņi var teikt - “Man vajag palīdzību””, stāsta Aloijs.

Noskaties arī to, kā tika veidota jaunā dziesma.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3
 

image 2

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white