KIWIE rada dziedātāja Rag’n’Bone Man jaunā albuma iznākšanai veltītu grafiti.

Publicēšanas datums : 13.05.2021

Atzīmējot britu dziedātāja “Rag’n’Bone Man” ilgi gaidītā jaunā albuma “Life By Misadventure” iznākšanu, ierakstu kompānija “Sony Music” sadarbībā ar latviešu izcelsmes ielu mākslinieku KIWIE, izveidojuši īpaši albumam veltītu grafiti. 

Iedvesmojoties no albuma “Life By Misadventure” mūzikas un vizuālā tēla un to apvienojot ar sev raksturīgo tēlu fat monster, KIWIE ir radījis mākslas darbu, kuru iespējams aplūkot Tallinas ielas kvartālā.  Fat monster tēls, kuru KIWIE radīja 2006. gadā, ir kļuvis par vienu no atpazīstamākajiem ielu simboliem Rīgā. Ar savu vizuālo asprātību un lakonisko vēstījumu tas ir iemantojis ievērību arī citur pasaulē.

Pats KIWIE par projektu izteicies šādi: “Mani vienmēr ir fascinējusi sinerģija starp attēlu un skaņu. Divi absolūti atšķirīgi formāti, kurus pareizi savienojot, abi kļūst labāki. Tāda kā veiksmīga laulība starp diviem pilnīgi atšķirīgiem cilvēkiem. Esmu neizsakāmi priecīgs par iespēju vizualizēt un būt daļa no jaunā Rag'n'Bone Man albuma prezentācijas.”

“Life By Misadventure” ir otrais Rag’n’Bone Man albums, kurš nāk klajā trīs gadus pēc viņa revolucionārā un apbalvotā debijas singla “Human”. Jaunais ieraksts jau ir izpelnījies plašu mediju atbalstu. Piemēram, laikraksts “Sunday Times” to jau ir nosaucis par “vienu no gada lielākajiem albumiem”. 

Divi no albumā iekļautajiem un iepriekš izdotajiem singliem “All You Ever Wanted” un “Anywhere Away From Here” (kopā ar ASV superzvaigzni Pink), jau nokļuvuši regulārā radio rotācijā visā pasaulē. Tāpat Rag’n’Bone Man jau paspējis viesoties ar uzstāšanos tādos TV raidījumos kā “Comic Relief”, “Later…with Jools Holland” un “Ant & Dec’s Saturday Night Takeaway”.  Tāpat Rag’n’Bone Man un Pink ar dziesmu “Anywhere Away From Here” 11. maijā uzstājās šā gada BRIT Awards pasniegšanas ceremonijā. 

Atgādinājumam, “Rag’n’Bone Man” 2017. gada debija ar albumu “Human” bija fenomenāls veiksmes stāsts. Albums ieguva četrkārtēju platīna statusu, un jau tā izdošanas nedēļā nokļuva Lielbritānijas albumu pārdošanas topa 1.vietā, kā arī kļuva par visātrāk pārdotāko albumu pēdējā desmitgadē.

Foto: publicitātes

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!  

Mākslinieki: Rag'n'bone Man

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white