Kešai kādu laiku nāksies pārvietoties ar kruķiem

Publicēšanas datums : 13.03.2018

Popzvaigzne Keša (Kesha) pēc piedzīvotās ceļgala operācijas nu manāma, pārvietojamies ar kruķu palīdzību.

Kā jau esam ziņojuši, dziesmas „Tik Tok” izpildītāja 9.februārī, uzstājoties Dubaijā, Apvienotajos Arābu Emirātos, paklupa un nokrita, bet vēlāk paziņoja, ka ir tikusi pie priekšējās krusteniskās saites plīsuma.Šis ievainojums licis dziedātājai pārcelt vairākus savas koncertturnejas koncertus, taču nu, kad Kešai ir veikta nepieciešamā operācija, viņa ir ceļā uz pilnīgu atveseļošanos.

Slavenā dziedātāja, lecot apkārt ar kruķiem, nofotografēta pagājušajā piektdienā Losandželosā.

image 1
Kesha


Portālā TheBlast.com publicētajās fotogrāfijās zvaigzne redzama, tērpusies vienkāršā pelēkā T-kreklā un velo šortos, bet viņas kreiso ceļgalu sedz neliels plāksteris un medicīniskie teipi jeb lentas.

image 2
Kesha


Pati dziedātāja gan vēl nav komentējusi piedzīvotās operācijas gaitu un nav atklājusi, kad plāno atgriezties uz skatuves.

image 3
Kesha


Lai gan 31 gadu vecā māksliniece faniem vēl nav darījusi zināmu, kad notiks viņas pārceltie koncerti, tiek gaidīts, ka dziesmas „Learn to Let Go” izpildītāja būs gana atlabusi, lai piedalītos savā un Maklemora (Macklemore) apvienotajā koncertturnejā. Joprojām tiek paredzēts, ka abu mākslinieku kopīgie koncerti, kuriem dots nosaukums „The Adventures of Kesha and Macklemore”, kā plānots, sāksies 6.jūnijā Fīniksā, Arizonā.

image 5Vēlam Kešai strauju un veiksmīgu atveseļošanos!

image 4

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white