Keša pastarpināti tiek pie „Zelta Globusa”

Publicēšanas datums : 08.01.2018

Bendžs Paseks (Benj Pasek) un Džastins Pols (Justin Paul) jau otro gadu pēc kārtas saņēmuši „Zelta Globusu” par Labāko dziesmu.

Pagājušā gada ceremonijas absolūtā favorīta – mūzikla „La La Land: Kalifornijas sapņi” („La La Land”) dziesmu autoru sacerētais gabals „This Is Me” nozadzis šovu arī šā gada „Zelta Globusu” pasniegšanas ceremonijā Losandželosā.

image 1
Justin Paul & Benj Pasek


Holivudas Ārzemju preses asociācija filmas „Izklaides karalis” („The Greatest Showman”) iedvesmojošo himnu pagājušās nakts ceremonijā atzinusi par 2017.gada Labāko dziesmu kino filmā.Lielbudžeta mūzikls, kurā piedalās tādi aktieri kā Hjū Džekmens (Hugh Jackman), Mišela Viljamsa (Michelle Williams), Zaks Efrons (Zac Efron) un Zendaija (Zendaya) un kura stāsta par, iespējams, pirmā šovmeņa pasaulē – F.T. Bārnuma (P.T. Barnum) dzīvi, bija nominēta arī Labākās komēdijas vai mūzikla kategorijā un Labākā aktiera komēdijā vai mūziklā kategorijā (Hjū Džekmens).

Savā pateicības runā Paseks un Pols teikuši paldies filmas režisoram Maiklam Greisijam (Michael Gracey) un visiem filmas aktieriem, kuru priekšgalā atradies „neciešami pievilcīgais un šarmantais Hjū Džekmens”. Tāpat lieliskais dziesmu rakstīšanas tandēms atsevišķu paldies teicis aktrisei Kīlai Setlai (Keala Settle), kura šo dziesmu izpilda filmā.

image 4
Keala Settle


Dziesma, kuru oriģinālā izpilda Setla, kura filmā atveido Letiju Lucu (Lettie Lutz), oficiāli ir tikusi atzīta par „Izklaides karaļa” himnu un, pateicoties tās iedvesmojošajam vēstījumam un radio draudzīgajai kaverversijai, ko ieskaņojusi popzvaigzne Keša (Kesha), ir kļuvusi par fanu mīļāko filmas dziesmu.Iepriekš, runājot ar žurnālu „People”, Džekmens Paseku un Polu bija nosaucis par „šī mūzikla sirdspukstiem”. „Viņu mūzika ir tik laba…,” viņš atzinis, „tai piemīt moderns jutekliskums.”

image 3
Hugh Jackman


Atgādinām, ka Labākās dziesmas kategorijā „Izklaides karalis” tādejādi ir pieveicis tādas dziesmas kā Nika Džonasa (Nick Jonas) izpildīto „Home” no multiplikācijas filmas „Ferdinands” („Ferdinand”), Mērija Dž. Blaidžas (Mary J. Blige) „Mighty River” no filmas „Mudbound”, „Remember Me” no animācijas filmas „Koko noslēpums” („Coco”) un Maraijas Kerijas (Mariah Carey) izpildīto „The Star” no tāda paša nosaukuma multiplikācijas filmas.

image 5
Mariah Carey; Nick Jonas


Apsveicam uzvarētājus!

image 2

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white