Kema stāsta par jauno albumu un strādāšanu kopā ar Semu Smitu

Publicēšanas datums : 15.12.2017

Kā jau rakstījām, izdevums „Entertainment Weekly” publicējis šā gada 30 labāko dziesmu sarakstu, kurā iekļuvusi arī amerikāņu dziedātājas Kemas (Cam) dziesma „Diane”.

Kas mums zināms par šo 33 gadus veco mākslinieci?

Kad Kema 2015.gadā laida klajā savu pirmo lielo singlu „Burning House” – stindzinošu balādi par mirstošām attiecībām -, tā pamatīgi atšķīrās no visa līdz šim dzirdētā.Kad dziesma no ierastā Kantrī dziesmu saraksta nokļuva arī vispārējā singlu Top 40, dziedātāja nolēma savā otrajā albumā ļauties eksperimentiem.

„Tas man deva pārliecību daudz vairāk iedziļināties dziesmu rakstīšanas procesā un pārbaudīt savas vokālās spējas, kā arī izmantot daudz modernāku producēšanas stilu,” sacījusi Kema, kuras īstais vārds ir Kemarona Ohsa (Camaron Ochs). „Visas šī albuma dziesmas ir labākās, kādas man bijušas.”

image 6Savā jaunākajā albumā, kurš gaidāms 2018.gadā, dziedātāja atkal ir sadarbojusies ar super producentu Džefu Baskeru (Jeff Bhasker), kurš strādājis arī ar Kanji Vestu (Kanye West) un Marku Ronsonu (Mark Ronson). Šāda sadarbība ir arī dziesma „Diane”.

image 2
Jeff Bhasker


Tāpat viņa pierunājusi sadarboties arī mūzikas autoru komandu, kas radījusi grupas Little Big Town „Grammy” balvu ieguvušo hitu „Girl Crush”.Kā izteikusies Kema: „Es gribēju savākt cilvēkus, ar kuriem varētu sēdēt vienā istabā, smieties un runāt par lietām, un to darīt ar prieku.”

Lūk, neliela intervija, ko Kema sniegusi izklaides ziņu žurnālam „Entertainment Weekly”!

Tu teici, ka „Diane” tikusi uzrakstīta kā atbilde Dollijas Pārtones (Dolly Parton) slavenajai „Jolene”, kas iznāca 1974.gadā. Kas tevi iedvesmoja ķerties klāt kam tādam 2017.gadā?Es domāju par to, kā tuva mana draudzene un viņas ģimene diezgan saspringti gāja cauri neuzticībai ģimenē. Viņas gadījumā cilvēki nebija atklāti, viņa nesaņēma atvainošanos, un tas bija ļoti smagi. Tas, ko es vēlējos darīt, tāpēc ka mūzika tik labi spēj sadziedēt mani pašu, es vēlējos izspēlēt „sliktā” lomu, iziet cauri visai šai situācijai un padarīt to viņai pieņemamāku.

Uzsākot sava otrā albuma ciklu, kādēļ tu vēlējies, lai tieši šo dziesmu cilvēki dzird pirmo?Kaut kas saistībā ar „Diane” – tās dziedējošā daļa, tās vēstījums, tas, ka ritmiski tā ir tik pozitīva, bet stāsta aspektā tik dramatiska – tas viss kopā vienkārši bliež pa visām manām pogām. Nepārprotiet mani. Man patīk laba balāde. Tomēr vēl labāk man patīk, ka varu dejot lieliskas melodijas pavadībā un stāstīt stāstu, ko neviens no manis negaida. Un, pateicoties „Burning House”, man šīs izjūtas ir jau mazliet pazīstamas. Ja kaut kas tāds notiks, esiet gatavi šo dziesmu dziedāt visu savu atlikušo mūžu. Es zināju, ka „Diane” būs dziesma, kuras izpildīšanu es varēšu izbaudīt ar katru sava ķermeņa šūnu.

image 5
Cam


Vai, rakstot šo jauno albumu, bija kāda muzikāla tēma, kuras rašanās tevi pārsteidza?

Vienas dziesmas rašanos ļoti iedvesmojis mans vīrs un tas, ko viņš man pateica. Šķiet, visvairāk es esmu pārsteigta, ka tā ir tiešām laba dziesma! (Smejas) Beidzot man ir priecīga dziesma! Kad es strādāju kopā ar Semu Smitu (Sam Smith), mums lieliski saskanēja, jo arī viņš pārsvarā raksta par salauztām sirdīm.

image 1
Cam; Sam Smith


Vai esi to nospēlējusi savam vīram?

Ak, jā, viņam tā ļoti patika! Viņš jokoja: „Vai es esmu minēts kā viens no līdzautoriem?” Es teicu: „Nē, tev jau tāpat pienākas puse no visa, kas pieder man. To nozīmē laulība!” (Smejas)

Parunāsim par sadarbību ar Semu Smitu. Tu esi viena no autorēm dziesmai „Palace”, kas iekļauta viņa 2017.gada albumā „The Thrill of It All”.Es tagad jūtos īpaši stilīga! Es, goda vārds, nespēju noticēt, ka tā ir realitāte. Viņš ir visjaukākais cilvēks. Viņš pilnīgi noteikti ir Elga Elšpūte (Hufflepuff) (tēls grāmatās par Hariju Poteru (Harry Potter)). Viņam nav nekādu aizsardzības sienu. Jūs vienkārši sēžat kopā, mēģinot iedziļināties visos cilvēkos, kas jūs kādreiz ir sāpinājuši. Atceros, ka nosūtīju Semam viņa albuma attēlu ar uzrakstu: „Man tas ir!”, un viņš atbildēja: „Es nespēju beigt klausīties „Diane”!” Es teicu: „Nē, es klausos tavu albumu!”

image 3
Cam


Kad tu piedzīvoji savu debiju, daudz tika runāts par to, cik grūti ir būt sievietei kantrī mūzikā. Vai, tavuprāt, pa šo laiku šajā virzienā ir noticis kāds progress?

Manuprāt, ir svarīgi apzināties, ka mēs joprojām neesam ne tuvu līdzvērtīgam statusam kopīgajā bildē. Tas, ko es izjūtu tagad, ir, ka cilvēki ir daudz atvērtāki sarunām par to. Tagad es par to varu jokot, jo, kad ieeju kabinetos, mani moka ziņkāre. Es ieeju un saku: „Hei, vai esat dzirdējuši par likumu „Nespēlējiet divas sievietes vienā stundā, nespēlējiet divas sievietes vienu pēc otras”?” Daži no jaunākajiem puišiem atbild: „Es pat nesaprotu, par ko ir runa. Vai tā tiešām notiek?” Un tad tu pēkšņi dzirdi, ka kāds kabinetā saka: „Ak, jā, tā teica tas un tas, tas bija viņa noteikums,” un viņi nosauc tā puiša vārdu.

image 4

Cam


Paldies Dievam, EHR pleilistē gan šādi noteikumi neeksistē, tāpēc varam klausīties ar lielisku balsi apveltītas sievietes, cik vien mums patīk!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white