Kellija Klarksones jaunais albums būs vispersoniskākais no visiem

Publicēšanas datums : 14.09.2020

Amerikāņu dziedātāja un dziesmu autore paziņojusi, ka nākamais studijas albums, ko gatavo izpildītāja kļūs par vispersoniskāko no visām muzikālajām platēm, ietekmējoties no notikušās laulības šķiršanas.

Kellija Klarksone (Kelly Clarkson) izšķīrusies ar savu vīru Brendonu Blekstoku (Brandon Blackstock) pēc septiņu gadu ilgas kopdzīves. Pēc notikušā mūziķe nāca klajā ar paziņojumu, par intīmākā albuma izveidošanu. “Viss ieraksts kopumā ir visas emocijas, ko tu piedzīvo no attiecību sākumā līdz to beigām,” izteicās Klarksone medijam “People”. Papildus tam dziedātāja piebilda, ka albums būs ļoti atklāts, savukārt tā tapšana nospēlēju dziedniecisku lomu izpildītājas dzīvē. 

Jaunais albums, kura izdošanas datums pagaidām nav zināms, sekos 2017. gada studijas platei “Meaning of Life”. Toreiz britu albumu topā tas ierindojās 11. pozīcijā, savukārt Kellijas dzimtenē tam izdevās palikt otrajā vietā. Mūziķe šā gada 16. aprīlī laida klajā savu jaunāko singlu “I Dare You”. Dziesma tika ierakstīta sešās valodās, par ko saņēmu kritiķu atzinību.

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white