Kellija Klārksone ķeras klāt Selēnas Gomesas repertuāram

Publicēšanas datums : 12.01.2021

Šādas kvalitātes kaverversijas tiešām ir retas (“Rare”)!

Pagājušajā nedēļā Kellija Klārksone (Kelly Clarkson) sava televīzijas sarunu šova “The Kelly Clarkson Show” ietvaros publikai atrādīja video, kurā iedziedājusi Selēnas Gomesas (Selena Gomez) dziesmas “Rare” kaverversiju, un pati dziesmas autore par to bijusi sajūsmā.

Tērpusies violetā kleitā, Klārksone izdziedājusi pēc-šķiršanās himnas vārdus, kad devusi nosaukumu arī Gomesas 2020. gadā iznākušajam albumam.

Pārpublicējot Kellijas uzstāšanos savā Tvitera kontā, Gomesa paudusi savu atbalstu Klārksonei un viņas dziesmas izpildījumam/

“Mīlu šo un mīlu @kellyclarkson!” viņa ierakstījusi.

Šāda ziņa izpelnījusies plašu rezonansi fanu vidū. Viens no viņiem ierakstījis: “Viena karaliena atbalsta otru karalieni, mums tas patīk.”

“Tik lieliska kaverversija! Mīlu! Tavs atbalsts Selēnai nav izsakāms vārdiem,” piebildis kāds cits. “Paldies, ka veido pasauli tik patīkamu.”

Jāsaka, ka šī nav pirmā reize, kad kādreizējā televīzijas talantu šova “The Voice” žūrijas locekle ir izpildījusi kādu Gomesas dziesmu. Pagājušā gada novembrī viņa izpildīja “Come nad Get It” no Selēnas 2013. gada albuma “Stars Dance”.

Jāpiebilst, ka sava raidījuma sadaļā “Kellyoke” Klārksone regulāri izpilda kāda cita populāra mākslinieka darbus. Par to, kā viņai veicās ar Džastina Bībera (Justin Bieber) daiļradi, vari izlasīt šeit.

Foto: billboard.com

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white