Kellija Klārksone atklāj iemeslu, kāpēc nevienam neļaus sevi saukt par resnu

Publicēšanas datums : 13.09.2017

Runa ir par 4.jūlija tvītu, par kuru nu ir dzirdējusi visa pasaule.

Šovasar kāds Tvitera trollis dziedātāju Kelliju Klārksoni (Kelly Clarkson) nosauca par resnu, un māksliniece viņam aizvēra muti ar četriem vienkāršiem vārdiem: „… un vienalga nolādēti satriecoša.”Tādejādi dziesmas „Piece by Piece” izpildītāja arī ieguva pasaules atbalstu par to, ka stājās pretī ķermeņa kauninātājiem (body shamers).

Jaunajā intervijā ar izdevumu „Entertainment Weekly” Klārksone atzinusies, ka nav zinājusi par pašas izsaukto pasaules reakciju.

image 5„Līdz pat šim brīdim es nezināju, ka mana atbilde izpelnījusies tik plašu popularitāti internetā,” dziedātāja smejoties teikusi.

Kā izrādās, Kellijai ļoti patīkot uzturēt sakarus ar saviem draugiem un faniem Tviterī, tāpēc viņa līdzīga satura ziņas (oriģinālo tās publicētājs kopš tā laika ir izdzēsis) redzot bieži.

image 2
Kelly Clarkson


„Es nepavadu visu savu laiku, norādot uz cilvēku trūkumiem, jo tas būtu viens nolādēts 24/7 darbs,” viņa sacījusi. Un parasti šādi komentāri viņu neuztraucot, jo, kā viņa pati teikusi, viņai esot bieza āda. Par to viņa pateicoties uzaugšanai mazā pilsētiņā, kurā visi visus pazinuši un visi par visiem visu zinājuši, kā arī portālam Idolfox.com, kurā Klārksonei un viņas visiem šova „Amerikāņu elks” („American Idol”) pirmās sezonas kolēģiem bijis jālasa negatīvi komentāri par sevi kameras priekšā vēl ilgi pirms Tvitera ziedu laikiem.

image 3
Kelly Clarkson


„Tviteris tik ļoti atgādina vidusskolu,” viņa teikusi. „Tas ir tas pats, tikai lielākā mērogā.”

Tomēr šis konkrētais tvīts viņu aizskāris. Trollis bija atbildējis uz Kellijas 4.jūlija (ASV Netkarības diena) tvītu, kurā mūziķe pateikusies amerikāņu bruņotajiem spēkiem par viņu darbu, un dziedātājai nav paticis troļļa mēģinājums sabojāt jauku brīdi.

Tāpat viņa esot devusi pretsparu, jo zinot, ka arī viņas gados jaunie fani redzot šos komentārus un klausoties šīs sarunas, par to viņi Kellijai esot pastāstījuši meet-and-greet pasākumos.

image 4
Kelly Clarkson


„Burtiski viņi visi saka: „Ja viņi domā, ka tu esi resna, ko viņi domātu par mani?”” Klārksone pastāstījusi. „Kuru tas interesē, ko viņi domātu par tevi! Ja tu pats jūties nelaimīgs, maini kaut ko, bet, ja jūties labi, vienkārši neņem galvā. Lūk, kas mani uztrauc. Jūsu komentāri mani neuztrauc, bet tie var iespaidot citus cilvēkus. Es gribu, lai jūs zinātu, ka vārdiem piemīt spēks, tiem ir nozīme un sekas. Lūk, tāpēc es to darīju, bet man arī reizēm patīk būt pārgudrelei.”

image 1
Kelly Clarkson


Kā dziedātāja, kurai pāri ir gruvuši daudzi un dažādi (neprasīti un negaidīti) viedokļi par to, kā zvaigznei būtu jāizskatās, Klārksone teikusi, ka šova „The Voice” „aklās” atlases esot viens no iemesliem, kādēļ viņa piekritusi nākamgad tajā piedalīties kā tiesnese.

image 6
Kelly Clarkson


„Tas ir lieliski, ka sākumā viss tiek balstīts tikai uz šo neapstrādāto talantu,” dziesmas „Love So Soft” izpildītāja priecājusies. „Es ļoti priecājos par iespēju nospiest sarkano pogu.”

Izmēram nav nozīmes, galvenais ir būt satriecošam!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white