Keitijas Perijas ģimene nokļuvusi dubļu nogruvumu vidū

Publicēšanas datums : 12.01.2018

Dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry) pateikusies visiem faniem, kuri uztraukušies par viņas ģimeni Santabarbarā, kurā pēc ilgstošām lietavām sākušies plūdi un dubļu nogruvumi.

Tikai dažas nedēļas pēc milzīgajiem ugunsgrēkiem, kas lika cilvēkiem atstāt savas mājas un ciest materiālus zaudējumu, šo ASV piekrastes rajonu skārusi nākamā dabas katastrofa, un šo vētru dēļ savas mājas atkal bijis jāatstāj vairāk nekā 20 000 iedzīvotāju.

image 1
Katy Perry


Trešdien, 10.janvārī Keitija ar Instagram Story palīdzību darījusi faniem zināmu, ka viņas īpašums patiesi atrodas apdraudētajā rajonā, kā arī to, ka abi viņas vecāki, kas tur dzīvo pastāvīgi, atrodoties drošībā, tomēr pateikusies visiem, kas savās lūgšanās piemin viņas dzimto pilsētu.

image 3
Katy Perry ar vecākiem


„Pēdējās 48 stundas manai dzimtajai pilsētai Santabarbarai & Motesito ir bijušas ārkārtīgi postošas, jo briesmīgi dubļu nogruvumi ir noslaucījuši no zemes virsas vairākas mājas un prasījuši vairāk nekā 15 cilvēku dzīvību, bet 25 cilvēki joprojām tiek uzskatīti par bezvēsts pazudušiem,” viņa rakstījusi. „Šī ir neliela kopiena, kas tikko jau gājusi cauri #thomasfire ugunsgrēka postam.”

image 4
Katy Perry


„Mana māja un manu vecāku māja nav skarta, bet atrodas ļoti tuvu tai vietai, kas tika nopostīta…,” viņa turpinājusi. „Montesito ir mans patvērums un vieta, kur esmu ierakstījusi vairākus savus pēdējos albumus… Es zinu, ka #805 (Santabarbaras pasta indekss) STRONG izdzīvos, bet mēs ļoti novērtējam jūsu lūgšanas, un, kad manā rīcībā būs informācija, kā jūs varat palīdzēt, es to publicēšu.”

image 2
Katy Perry māja Santabarbarā


Jāpiebilst, ka Keitija nav vienīgā slavenība, kuras dzīvi ietekmējušas dabas katastrofas Santabarbarā. Vairākas publikācijas savos sociālajos tīklos par šo tēmu ievietojušas arī televīzijas sarunu šovu vadītājas Opra Vinfrija (Oprah Winfrey) un Elena Dedženeresa (Ellen DeGeneres).Cerēsim, ka Keitijai un visiem pārējiem viss beigsies labi!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white