Keitija Perija uz vienu dienu pārvēršas par vīrieti

Publicēšanas datums : 21.04.2017

Lai nu ko, bet svētkus svinēt amerikāņi prot. Un, ja svētku pietrūkst, viņi izdomā jaunus.

Tā nu jau kādu laiku 20.aprīlī tiek atzīmēta Nacionālā līdzinieku diena (National Look Alike Day), kad vienu dienu ir atļauts (un pat vēlams) izskatīties kā kādam citam.

Tādā veidā pie ļoti slavena līdzinieka – dziedātājas Keitijas Perijas (Katy Perry) personā – ticis restorānu īpašnieks Gajs Fieri (Guy Fieri).

image 3
Guy Fieri


Sev raksturīgajā apņēmībā 32 gadus vecā dziedātāja Nacionālo līdzinieku dienu pacēlusi jaunā līmenī, kad ceturtdien sevi pārveidojusi par 49 gadus veco restorānu īpašnieku un TV kanāla „Food Network” zvaigzni, īpašu uzmanību pievēršot viņam raksturīgās frizūras izveidei.

Lai neviens nepalaistu garām šo nozīmīgo mirkli, Keitija savos sociālajos tīklos pati publicējusi abu līdzās novietotās fotogrāfijas, tādejādi ļaujot katram pašam novērtēt viņas centienus.

happy #420, #nationallookalikeday and now #nevergettinglaidday @guyfieri

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) onJāatzīst, ka ar blondo „ezīti” un milzīgajām melnajām saulesbrillēm viņa patiesi ļoti līdzinās Fieri. Viss, kas viņai vēl bija nepieciešams, ir viens no Gaja retro boulinga krekliem.

Tāpat nevaram noliegt, ka sava līdzinieka izvēlē košā „Grammy” balvas nominante droši vien ir vadījusies savas jauniegūtās frizūras iespaidā.

image 2
Katy Perry


Kā jau dāmas to nereti dara, pēc savas šķiršanās no aktiera Orlado Blūma (Orlando Bloom) Keitija nolēma mainīt matu griezumu un izvēlējās ko līdzīgu aktrises Mišelas Viljamsas (Michelle Williams) iecienītajai frizūrai.

image 1
Michelle Williams


Taču pirms nepilnām divām nedēļām viņa pasauli pārsteidza ar vēl īsāku un vīrišķīgāku matu griezumu, pie kura viņai bija palīdzējis tikt slavenību stilists Kriss Makmilans (Chris McMillan).

fifth element flow

A post shared by KATY PERRY (@katyperry) onKas attiecas uz Gaju Fieri, Perija nav vienīgā slavenība, kura izvēlējusies „pielaikot” televīzijas šovu vadītāja izskatu.

2016.gada oktobrī īpašā Visu svēto dienai veltītā raidījumā „FABLife” par Fieri bija pārģērbusies arī modele un mūziķa Džona Ledženda (John Legend) sieva Krisija Tīgena (Chrissy Teigen).Kāds, tavuprāt, ir Gaja Fieri pievilcības noslēpums?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white