Keitija Perija savā dzīvē darījusi ko vairāk kā noskūpstījusi meiteni

Publicēšanas datums : 20.03.2017

Losandželosā notikušajā Cilvēktiesību kampaņas galā (Human Right Campaign Gala) pasākumā dziedātāja Keitija Perija (Katy Perry) atklāti pastāstījusi par savu reliģiozā gaisotnē pavadīto bērnību.

Sociāli aktīvā grupa, kas cīnās par geju tiesībām, amerikāņu dziedātājai piešķīra savu Nacionālās vienlīdzības balvu (National Equality Award).

„Es, goda vārds, esmu tikai dziedātāja un dziesmu autore,” Perija teikusi. „Es saku savu patiesību un izsaku savas fantāzijas šajās mazajās uzkodu formas popdziesmās. Piemēram, „Es noskūpstīju meiteni, un man tas patika” (vārdi no Keitijas 2008.gada dziesmas „I Kissed a Girl”). Patiesību sakot, es darīju stipri vairāk.”

image 3
Katy Perry


„Tomēr,” viņa turpinājusi: „Kā gan es būtu varējusi šo faktu salikt kopā ar gospeļus dziedošu meiteni, kas tikai augusi jauniešu grupās, kas bija par ticības mācības nometnēm? Tas, ko es zināju, bija, ka mani tas interesē, un jau tad sapratu, ka seksualitāte nav tik balta un melna kā šī Rosario kleita. Un, godīgi sakot, ne vienmēr esmu to iztulkojusi pareizi, bet 2008.gadā, kad iznāca šī dziesma, es zināju, ka esmu uzsākusi sarunu, un liela daļa pasaules arī bija pietiekami ieinteresēta, lai dziedātu līdzi.”Kamēr, pēc Perijas vārdiem, viņa savus jaunības gadus pavadījusi, mēģinot „aizlūgt homoseksualitāti prom savās Jēzus nometnēs”, lietas sākušas mainīties, kad viņa iekļuvusi mūsdienu mūzikas pasaulē. „Es atradu savu talantu, un mans talants iepazīstināja mani ar cilvēkiem ārpus mana burbuļa, un mans burbulis sāka plīst,” viņa stāstījusi. „Šie cilvēki absolūti nelīdzinājās tiem, no kuriem man bija iemācīts baidīties. Viņi bija visbrīvākie, visstiprākie, vislaipnākie un visatvērtākie cilvēki, kādus jebkad biju satikusi.”Brīdī, kad Perija veltīja balvu savam ilggadējam menedžerim Bredfordam Kobam (Bradford Cobb), viņas acis pildījās asarām.

image 4
Katy Perry & Bradford Cobb


Arī amerikāņu aktrise Amerika Ferera (America Ferrera), saņemot Vienlīdzības sabiedrotā balvu (Ally for Equality Award) no Lēnas Danemas (Lena Dunham) rokām, atsauca atmiņā savus tīņa gadus.

image 2
America Ferrera, Katy Perry & Lena Dunham


Viens no Fereras vakara viesiem bija viņas vidusskolas laika drāmas skolotāja.

image 1
America Ferrera


„Savā pēdējā vidusskolas klasē, kad es cīnījos ar depresiju un izolētību, viņa man radīja droša patvēruma vietu,” stāstījusi seriāla „Superstore” zvaigzne. „Es nekad neaizmirsīšu pirmo reizi, kad viņa mani uzaicināja apēst manas aukstās pusdienas kopā ar viņu drāmas teātra klasē. Tā bija pirmā reize visa gada laikā, kad es jutos, ka varēšu tikt cauri vidusskolai.”Redz, vēl viena zvaigzne, kura lielu paldies par to, kas ir, saka savam skolotājam! Jauki, vai ne? Neaizmirsti arī tu pateikties savējam!

 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white