Keitija Perija palīdzējusi Bībī Reksai tikt galā ar interneta troļļiem

Publicēšanas datums : 12.07.2018

Keitija Perija (Katy Perry) reiz piedāvājusi Bībī Reksai (Bebe Rexha) padomu, kā tikt galā ar interneta troļļiem.

Abas dziedātājas satuvinājušās laikā, kad šā gada martā Bībī kalpojusi kā iesildītāja Ketijas „Witness” koncertturnejas koncertiem Brazīlijā un Peru. Abām daiļajām lēdijām kopīgs arī tas, ka abas savulaik ir saņēmušas riebīgu komentāru gūzmu sociālajos medijos. Par laimi dziesmas „Firework” izpildītāja zina, kā vislabāk tikt galā ar saviem nīdējiem.

image 2„Atrodoties koncertturnejā kopā ar Keitiju Periju, es biju aizgājusi vakariņās, iegāju savā Tvitera kontā, izlasīju komentārus un mani ļoti apbēdināja kāda cilvēka sacītais,” Bībī atcerējusies intervijas laikā portālam news.com.au. „Viņa man jautāja: „Kāpēc tu vispār lasi šādus komentārus?” Tas ir noteikums Nr.1 – nelasi komentārus. Tāpēc, ka tu noteikti ieraudzīsi kādu, kurā kāds tevi nosauc par resnu, neglītu un novēlēs tev nāvi, un tu domāsi: „Ak, Dievs, vai tā ir pasiesība?””

image 1
Bebe Rexha & Katy Perry


Jāpiezīmē, ka dziesmas „Meant to Be” izpildītāja izsauca lielu kritikas vilni sociālajos medijos pēc tam, kad klajā tika laists Ritas Oras (Rita Ora) singls „Girls”, kurā piedalījās arī Reksa, Cardi B un Čārlija XCX (Charli XCX). LGBTQ kopienas biedri apsūdzēja visas dziedātājas dziesmas teksta, kas it kā pārāk vienkāršo cilvēku seksualitāti, izmantošanā. Vairāk par to vari izlasīt šeit.

image 5
Rita Ora; Cardi B; Charli XCX; Bebe Rexha


Pēc šīs smagās kritikas Bībī izdevumam „Entertainment Weekly” sacīja, ka viņa „jutusies nerespektēta” un piezīmējusi, ka „dziesmas par meiteņu skūpstīšanu dziedāšana… saglabā patiesību par to, kas es esmu.”

Neraugoties uz to, 28 gadus vecā dziedātāja atzinusi, ka izveidojusies situācija galu galā likusi viņai pievērst vairāk uzmanības tam, ko viņa dara, un tam, kā to var uztvert citi cilvēki.

image 4
Bebe Rexha


„Būtībā daudz kas no tā, ko es daru, vispirms ir rūpīgi jāapdomā, īpaši šada veida situācijā,” viņa pastāstījusi portālam. „Tu dari to, kas tev pašam šķiet patiess, kam tu pats tici un ko tu mīli, bet nekad nevar būt mīļš pilnīgi visiem. Tieši tāpēc tev ir jāturas pa gabalu no interneta.”

image 3
Bebe Rexha


Jāņem gan vērā, ka tā var palaist garām arī daudz vēlīgu atsauksmju, laba vēlējumu un pozitīvu emociju vispār!

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white