Keins Brauns apmaldījies savā 12 hektāru īpašumā

Publicēšanas datums : 12.08.2020

Ne katram sanāk pazust sava īpašuma teritorijā, tomēr amerikāņu dziedātāja Keina Brauna (Kane Brown) dzīvi papildināja šāda veida notikums. Kaut gan situācija izklausās diezgan ērmīgi, pieredzes stāsts slēpj sevī daudz sīku svarīgu detaļu.

Īstais stāsts ir tāds, ka es ievācos jaunajā mājoklī”, Brauns pastāstīja medijam “People”, “Man pieder 30 akri [12.14 hektāri] zemes apkārt man. Es pateicu savai sievai, ka vēlos apskatīt savu īpašumu un atgriezīšos atpakaļ pēc 30 minūtēm.”

image 1

Braunam ceļā pa meža ietīto īpašumu pievienojās viņa draugs un drauga mīļotā. “30 minūtes pārvērtās trijās stundās, sāka līt, palika tumšs un temperatūra noslīdēja līdz 40 grādiem [4 grādi pēc Celsija]”, piebilda mūziķis saprotot, ka viņš atstāja savu telefonu automašīnā.

Pēc vairākiem mēģinājumiem atrast ceļu atpakaļ, izmantojot GPS, kas ne pie kā nenoveda, dziesminieks piezvanīja citam mūziķim, kurš dzīvo tajā teritorijā. Kad viņa dziedātājs ieradās kopā ar savu draugu, trīs pazudušie pārvērtās piecos. Mana drauga draudzenei ir astma, tāpēc viņai sākās panika, mums bija viņa jādabū laukā, tāpēc mēs piezvanījām policijai.”

Pēc fanu reakcijas, kas lielākoties izsmēja notikušo situāciju, Brauna draugs dalījās ar savām domām “Instagram” platformā, paskaidrojot notikušo: “Kad tu esi piķa melnā tumsā, tavas acis ir vaļā, bet tu pat nevari saskatīt roku tavas sejas priekšā, un tu atrodies tūkstošu akru platībā, kur tu nekad iepriekš neesi bijis, ir visai pagrūti atrast ceļu atpakaļ.

View this post on Instagram

My babies

A post shared by Call Me KB (@kanebrown_music) on

 

Klausies EHR savā viedtālrunī vai planšetdatorā

image 3

image 2

image 4

 

 

Mākslinieki: Kane Brown

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white