Kas īsti notika? Slavenību kašķi, par kuriem joprojām nav skaidrības

Publicēšanas datums : 19.07.2018

Par dažiem slavenību kašķiem mēs zinām vairāk nekā gribētos. Par dažiem skaidrības nav joprojām.

Iepazīstinām tevi ar dažiem slavenību kašķiem, par kuriem pasaule lauza galvas vēl šobaltdien.


1. Parisa Hiltone (Paris Hilton) / Lindseja Loena (Lindsay Lohan)


image 1


Realitātes šovu zvaigzne nesen atgriezusies pagātnē, komentējot kāda fana videomontāžu, kurā Loena redzama 2006.gadā. Tajā Loena apvaino Hiltoni, bet pēc tam šos apvainojumus atsauc, liekot Hiltonei izteikt komentārus par Loenas tendenci melot.

„#PatoloģiskaMele,” Hiltone komentējusi, pievienojot līdz asarām smejošu emocijbildi.

A post shared by @commentsbycelebs on


Šī nebūt nav pirmā reize, kad Parisa ir izteikusi pretenzijas Lindsejai. 2017.gadā lieta vērpās ap slavenu foto, kas uzņemt 2006.gadā un kurā Loena, Hiltone un Britnija Spīrsa (Britney Spears) redzamas smaidām mašīnā, izbaudot vakaru ārpus mājas.

image 8
Lindsay Lohan, Britney Spears & Paris Hilton


„Patiesībā izklaidēties devāmies tikai mēs ar Britniju,” Hiltone stāstījusi MTV Australia. „Un tad Lindseja pieskrēja pie mūsu mašīnas un iekāpa iekšā. Viņa nebija aicināta.”


2. Teilore Svifta (Taylor Swift) / Kārlija Klosa (Karlie Kloss)


image 2


Baumas par nesaskaņām labāko draudzeņu starpā sākās pēc tam, kad dziedātāja pasaulei atrādīja savu „Look What You Made Me Do” videoklipu. Tajā Sviftai mugurā ir T-krekls, uz kura uzrakstīti viņas tuvāko draudzeņu vārdi, bet Klosas vārds ir izlaists.Vairākus mēnešus vēlāk modele savos sociālajos kontos ievietoja attēlu no fotosesijas, kura nosaukumā ierakstīja: „Swish Swish”, kas ir Keitijas Perijas (Katy Perry) pret Teilori vērstās dziesmas nosaukums. Drīz vien gan Kārlija šo bildes nosaukumu nomainīja uz mazāk divdomīgu, bet jau drīz tika manīta, dodamies kopīgās vakariņās ar Periju un draugiem.

Visbeidzot Klosa intervijā laikrakstam „The New York Times” sacīja: „Neticiet visam, ko lasāt,” piebilstot, ka viņa un Teilore joprojām ir labas draudzenes, kuras bieži kontaktējas.


3. Kellija Klārksone (Kelly Clarkson) / Avrila Laviņja (Avril Lavigne)


image 3


Tālajā 2002.gadā Laviņja izsauca Klārksones fanu dusmas, kad iesita „Amerikāņu elka” („American Idol”) uzvarētājai ar elkoni, kad tā viņai pasniedza MTV VMA balvu.Dziesmas „Move You” izpildītāja par šo seno incidentu mums visiem atgādināja, piedaloties radio raidījumā „The Howard Stern Show”.

„Tā vija Laviņja,” viņa apstiprinājusi. „Taču es teikšu tā: Vairākus gadus vēlāk mēs satikāmies un viņa teica: „Ak, Dievs, es nezinu, cilvēki saka, ka esot tev ar elkoni iesitusi pa seju, un man ir tik ļoti žēl!” Viņa to izdarīja, bet es nezinu, vai viņa to nožēloja, vai tas iznāca nejauši vai kā. Man bija sajūta, ka tas tika darīts ar nodomu. Man šķiet, ka es par to jutis noskumusi, jo esmu viņas fane. Man ļoti patika viņas mūzika.”


4. Pink / Kristīna Agilera (Christina Aguilera)


image 4


Pink ir apgalvojusi, ka viņa un viņas kolēģe kopš sava 2000.gadu strīda ir aprakušas kara cirvi, taču mūs joprojām interesē, kas par to būtu sakāms Agilerai.

„Mēs toreiz pašas bijām ļoti jaunas, visa šī lieta mums bija kaut kas ļoti jauns, un es domāju, ka es esmu alfa un viņa ir alfa,” dziesmas „Beautiful Trauma” izpildītāja pastāstījusi raidījumā „Watch What Happens Live”.

Par spīti nejaukajiem mirkļiem abas dāmas galu galā iemantojušas viena otras cieņu un tikušas pie saprašanās. „Viņa ir ārkārtīgi talantīga. Ja skatāmies patiesībai acīs, arī es esmu uzvedusies nejauki,” sacījusi Pink. „Viņa patiesībā ir ļoti jauks cilvēks. Mēs salabām raidījumā „The Voice”. Es jūtos ļoti labi, ka tā izdarījām.”


5. Dženifera Lopeza (Jennifer Lopez) / Maraija Kerija (Mariah Carey)


image 5


Tas nu reiz bija īsts skandāls! Kad Kerijai raidījumā „Watch What Happens Live” tika pajautāts par Lopezu, spēcīgās balss īpašniece vienkārši atbildēja: „Es viņu nepazīstu.” Tas, protams, tūlīt izraisīja sarunas par abu kašķi, jo kā gan Maraija var nezināt, kas ir JLo?

Citā raidījuma epizodē jautājums par abu attiecībām tika uzdots Lopezai. „Man pret viņu nav pilnīgi nekādu pretenziju,” atbildējusi dziedātāja. Taču tad Lopeza izlaida Kerijas uzstāšanos Lasvegasā (jo viņai it kā bija jāgatavojas pašai savai) un tika pieķerta, rakstām īsziņas, kamēr Kerija uzstājās Billboard Music Awards ceremonijā (JLo apgalvoja, ka tikai uz brīdi nolaidusi acis).Tik un tā Lopeza turpina apgalvot, ka nekāda kašķa abu starpā neesot. Arī Kerija citā sarunā ar WWHL vadītāju Endiju Koenu (Andy Cohen) skaidrojusi savu pirmo komentāru. „Es esmu ļoti aizmāršīga,” viņa sacījusi. „Tas nebija domāts ta, ka es nezinu, kas viņa ir, protams, ka es zinu.” Vai tur ir kašķis vai nav? Vai viņas pazīst viena otru? Izskatās, ka atbildes uz šo jautājumu joprojām nav.


6. Demī Lovato (Demi Lovato) / Teilore Svifta


image 6


Sava ceļa uz slavu sākumā Lovato un Svifta ir tikušas nofotografētas burtiski viena otras skavās. Taču 2010.gadā abu attiecības kļuva saspīlētas. Vislabāk tas bija pamanāms, kad Lovato uz fanu jautājumu, kā klājas Selēnai Gomesai (Selena Gomez), atbildēja: „Prasiet Teilorei.”

Neliela nepatika pret Teilori no Demī puses tikusi novērota vairākkārt, piemēram viņas tvītā: „ES MĪLU KIMU KARDAŠIANU (Kim Kardashian)” pēc tam, kad Kanjes Vesta (Kanye West) sieva publiskoja sava vīra telefona sarunu ar Teilori ierakstus, kurā tika apspriesti viņa dziesmas „Famous” vārdi.


7. Kendala (Kendall) un Kailija Dženere (Kylie Jenner) / Selena Gomesa


image 7


Šodienas ar sociālajiem medijiem apsēstajā pasaulē tas, ja tu kādam pārtrauc sekot Instagramā, izsaka visu. Tāpēc, kad Gomesa pārtrauca sekot Dženeru māsām un izdzēsa visas fotogrāfijas, kurās bija redzama kopā ar tām tikai dažas dienas pēc tam, kad visas trīs bija pavadījušas kopā laiku 2014.gada Coachella festivālā, satriekti bija daudzi. Trīs gadus vēlāk mums joprojām nav atbilžu (un arī atjaunotas sekošanas).

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white