Kas ir Rag'n'Bone Man

Publicēšanas datums : 12.10.2016

Pagājušās nedēļas (7. oktobrī) EHR Top 40 viens no jaunumiem bija Rag’n’Bone Man izpildītais hits “Human”. Piedāvājam iepazīties ar šo mākslinieku mazliet tuvāk! 

Rorijs Greiems (Rory Graham), pazīstams ar savu skatuves vārdu Rag’n’Bone Man, ir britu dziedātājs un dziesmu autors. Mūzikas aprindās uzturas jau diez gan ilgu laiku, lai gan plašāku atpazīstamību ieguva vien pāris gadus atpakaļ. 

2011. gadā mūziķis uzsāka sadarbību ar britu hip hop ierakstu kompāniju “High Focus”, laižot klajā vairākas dziesmas. Neilgi pēc tam dziedātājs sāka strādāt arī ar ierakstu producentu Marku Krūvu (Mark Crew), kurš tajā laikā piedalījās grupas Bastille debijas albuma “Bad Blood” tapšanā. Tas, protams, pavēra durvis iespējai pēc kāda laika sadarboties ar Bastille, kā rezultātā grupas albumā “VS. (Other People’s Heartache, Pt. III)” mūziķis dzirdams dziesmā “Remains”. 

2014. gadā Greiems beidzot publicēja savu EP albumu “Wolves”, kas pavisam noteikti iekļāva viņu “jauno daudzsološo mākslinieku” sarakstā. Dziedātājs ātri vien kļuva par BBC Radio 1 vienu no jaunajiem “mīlulīšiem”, turklāt visi koncerti, kuros pēdējā laikā uzstājas Rag’n’Bone Man, ir izpārdoti.

image 1

 

Neskatoties uz to, ka Greiemam arī iepriekš bija neslikti panākumi, tikai tagad viņš veic vēl pēdējos  labojumus savam debijas albumam. 

Albums gaidāms 2017. gada pašā sākumā, un tajā būs iekļauts arī viņa populārais singls “Human”. 

Mākslinieki: Rag'n'bone Man, Bastille

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white