Kas ir Džastina Bībera sadarbības partneris BloodPop?

Publicēšanas datums : 21.08.2017

Vīrs, kas slēpjas aiz nākamā lielā Džastina Bībera (Justin Bieber) hita, jau ir sadarbojies ar Lady Gaga, Madonnu (Madonna) un daudziem citiem. 

Pastāv ļoti liela iespēja, ka tuvāko pāris nedēļu laikā vārds BloodPop izskanēs arvien biežāk un biežāk. Amerikāņu dziesmu autors un producents jau atkal ir apvienojies ar Džastinu Bīberu jaunā dziesmā, kuras nosaukums ir “Friends”. Lai gan tā iznāca daudz par vēlu, lai iekarotu vasaras dziesmas titulu, tai ir visas iespējas kandidēt uz iekļūšanu šā gada lielāko hitu topa virsotnē. 

@imjmichaels

A post shared by BloodPop (@bloodpop) on

 

Taču, kas gan ir šī noslēpumainā jaunā seja BloodPop, kas pazīstams arī ar vārdu Maikls Takers (Michael Tuckr) vai Maikls Daimonds (Michael Diamonds), un jau gadiem ilgi sadarbojas ar Džūliju Maiklsu (Julia Michaels)? Patiesību sakot, mūzikas industrijā viņš nav nekāds jauniņais. Jau ļoti ilgu laiku BloodPop raksta dziesmas, veido remiksus un producē vairākiem ļoti slaveniem mūziķiem. 

 

Lūk, dažas dziesmas, kuras ir BloodPop nopelns! 

Lady Gaga – “Million Reasons”

BloodPop spēlēja ļoti lielu lomu Lady Gaga atgriešanās albumā “Joanne”. Viņš pielika savu roku gan dziesmas “Perfect Illusion” radīšanā, gan arī ir atbildīgs par skaisto balādi “Million Reasons”. 

 

Haim – “Want You Back”

Vēl viens vadošais singls, kas palīdzēja atgriezties māsu apvienībai Haim radio atskaņošanas sarakstos. Haim fani jau ilgu laiku gaidīja jaunu mūziku no meitenēm, un “Want You Back” bija tieši tas, kas nepieciešams. 

 

Madonna – “Devil Pray”

No pēdējiem dziedātājas projektiem, šis pavisam noteikti ir viens no interesantākajiem. Tajā Madonna izmēģināja mazliet tehno un pat mazliet kantrī mūzikas garšas stāstā par narkotikām un pārmērīgumu. Madonnai dziesma tik ļoti patika, ka viņa to laida klajā pirms oficiālās albuma izdošanas, lai iepriecinātu savus fanus. 

 

John Legend – “What You Do To Me”

Džons Ledžends (John Legend) zināms ar savām spēcīgajām mīlas balādēm, taču ar BloodPop spēkiem, viņš ir spējīgs parādīt arī savu skarbo un mazliet tumšāko pusi. 

 

Justin Bieber – “Sorry”

Kopumā BloodPop nopelns ir piecas dziesmas Bībera karjeras vienā no spožākajiem projektiem “Purpose”. Protams, “Sorry” bija no tiem vislielākā trofeja. Dziesma palīdzēja kanādiešu mūziķim ne vien iekarot topu virsotnes, bet arī iegūt vairākus pasaules rekordus, piemēram, kļūstot par pirmo mākslinieku vēsturē, kas vienlaicīgi aizņem visas pirmās trīs pozīcijas Lielbritānijas Oficiālajā singlu topā. Labāko desmitniekā dziesma topā aizvadīja 18 iespaidīgas nedēļas. 

 

Un dziesma “Friends” BloodPop spožajai karjerai ir tikai vēl sākums! 

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white