Karstasinīgie latīņamerikāņi. 35 mūziķi no Dienvidamerikas

Publicēšanas datums : 06.07.2017

Esam pieraduši, ka lielākā daļa popmūzikas zvaigžņu nāk no ASV un Lielbritānijas, tāpēc nebūtu par ļaunu atcerēties, ka arī citas valstis mums ir dāvājušas nevienu vien lielisku solistu, mūziķi un grupu.

Dienvidamerika ir ceturtais lielākais kontinents pasaulē. Vēsturiski Dienvidameriku apdzīvoja dažādas indiāņu ciltis, bet tagad tajā ietilpst 13 valstu. Tāpēc ir pilnīgi skaidrs, ka arī no šī kontinenta nāk gan ievērojami mūziķi, gan labi pazīstamas grupas. Ērtības labad pieķērām klāt arī Karību reģiona valstis un Meksiku, lai neaizmirstu nevienu karstasinīgo latīņamerikāni.

image 1Veidojot savu sarakstu, mēģinājām ņemt vērā spilgtākos un aktuālākos māksliniekus, kā arī tos, kurus nepieminēt būtu vienkārši kauns. Vieglākai uztveršanai visus sarindojām pa valstīm, no kurām tie nākuši un alfabēta kārtībā.

Lūk, kas mums iznāca!


Brazīlija


AlokJamaika


Bob Marley
Damian Marley
Elephant Man
Honorebel
Jimmy Cliff
Sean Kingston
Sean Paul
Shaggy
Skip Marley
Kolumbija


J Balvin
Maluma
Shakira
Kuba


Camila Cabello
Descemer BuenoGente de Zona
Gloria Estefan
Nayer
Osmani Garcia
Meksika


Carlos Santana no Santana
Deorro
Luis Miguel
Paulina Rubio
Thalia
Puertoriko


Chris Jeday
Daddy Yankee
Elvis Crespo
Luis Fonsi
Marc Anthony
Nicky Jam
Ozuna
Ricky Martin
Wisin
Yandel
Zion & Lennox
Šajā sarakstā mēģinājām ielikt tos māksliniekus, kuri joprojām nes savas dzimtās valsts vārdu pasaulē, bet jāatgādina, ka puertorikāniska izcelsme ir arī tādām labi pazīstamām zvaigznēm kā Dženifera Lopeza (Jennifer Lopez) un Bruno Marss (Bruno Mars),

no Kubas nāk arī Pitbull,

meksikāņu izcelsme ir mūsu mīlulei Selēnai Gomesai (Selena Gomez),

bet Ekvadorā meklējamas spēcīgās balss īpašnieces Kristīnas Agileras (Christina Aguilera) saknes.Kurš ir tavs mīļākais latīņamerikāņu mākslinieks?

Saistītie jaunumi

Layer 1 ic-down-white ic-refresh-white ic-star-white